Awaria Iphona – Jak bezproblemowo odesłać go do serwisu ? – .

Wyobrażacie sobie życie bez telefonu komórkowego? W obecnych czasach chyba nie jest to możliwe. Aktualnie mając telefon w ręku możemy pracować jak na komputerze i załatwić dosłownie wszystko nie wychodząc z domu.

Mając dwójkę małych dzieci nie wyobrażam sobie żebym miała biegać po mieście i załatwiać wszystkie sprawy z dzieciakami. Dlatego bardzo cenię sobie to, że w dobie internetu wiele rzeczy mogę załatwić on – line. Wiadomo, że nie unikniemy niektórych sytuacji np. czasami do urzędu trzeba zawitać osobiście. Jednak, gdy tylko mam możliwość załatwiam wszystko za pomocą telefonu lub komputera oszczędzając przy tym ogrom czasu.

Ostatnio właśnie wydarzyła się sytuacja, w której niezbędne było znalezienie autoryzowanego serwisu i szybka wysyłka kurierem mojego telefonu. Telefon jest mi niezbędny, chyba jak każdemu z nas, dlatego potrzebny był mi kurier, który szybko odbierze iphona bezpośrednio z mojego domu i wyśle do serwisu. W internecie trafiłam na stronę furgonetka.pl Znalazłam tam ofertę aż 10 firm kurierskich. Mogłam szybko wycenić usługę i bezproblemowo zamówić kuriera po odbiór przesyłki  bezpośrednio z mojego domu. Najkorzystniej cenowo w moim przypadku wypadł kurier DPD. Do tej firmy kurierskiej też mam największe zaufanie, bo jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Zawsze punktualni, dzwonią przed przyjazdem, nawet kiedy nie mogę akurat odebrać przesyłki to zawsze dogadamy się na jakąś inną godzinę żebym nie musiała odbierać niczego z magazynu firmy. U mnie mają same plusy, a do tego okazało się, że cenowo są również bardzo konkurencyjni. 

Na stronie możecie skorzystać z przesyłek krajowych, miejskich i międzynarodowych. Z serwisu możecie nadać swoje przesyłki dosłownie w 5 minut bez zbędnych formalności. Wystarczy uzupełnić informacje na temat swojej paczki i wybrać najkorzystniejszą cenowo ofertę. Cennik jest bardzo czytelny i przejrzysty, dlatego z łatwością zaznaczycie tą wysyłkę, na którą się zdecydowaliście. Ja już się nauczyłam, że oferty trzeba zawsze porównywać w kilku miejscach bo naprawdę można wiele zaoszczędzić – w serwisie furgonetka.pl , niektóre wysyłki są tańsze nawet o 70 %. Drogę swojej przesyłki możecie monitorować bezpośrednio na stronie. 

U mnie historia z niedziałającym telefonem skończyła się bardzo pozytywnie ponieważ, wszystko odbyło się w ekspresowym tempie. W poniedziałek rano kurier zabrał telefon, który we wtorek rano był już w serwisie. Naprawiony został w kilka godzin i jeszcze tego samego dnia odesłany. Jakie to wygodne, prawda?

Zamawiając kuriera jeździcie do punktu? Czy korzystacie z serwisów takich jak furgonetka.pl?

Similar Posts