Buty w dobrej cenie – Jak zaoszczędzić na zakupach? – .

Najczęściej przez internet kupuje buty. W moim mieście jest tylko jedna duża galeria handlowa, więc wybór jest mocno ograniczony. Dlatego obuwie dla całej mojej rodzinki najwygodniej zamówić mi przez internet. Wtedy wybór jak wiadomo jest nieograniczony, ale to nie znaczy, że nie szukam również ofert najlepszych cenowo.

Co sezon wymieniając buty dla 4 osobowej rodziny wydatki nie są małe. Staram się zawsze kupować buty dobre gatunkowo, ponieważ uważam, że porządne buty to najważniejsza cześć garderoby – zwłaszcza jeżeli chodzi o dzieci i młodzież.
W sieci bardzo popularne są serwisy z porównywarkami cenowymi. Portale, które porównują i wyszukują najtańsze noclegi, bilety lotnicze lub sprzęt agd i rtv są znane każdemu użytkownikowi internetu. Ja ostatnio trafiłam na nowy serwis, który zajmuje się porównywaniem cen obuwia i pokazuje nam konkretny model w kilku sklepach on-line. Mam tutaj na myśli Kixpoint Znajdziemy tam porównanie cen najpopularniejszych marek obuwia sportowego, czyli coś co najbardziej mnie interesuje. Mąż i syn na co dzień mają sportowy styl więc tego typu buty kupujemy szczególnie często.  Na stronie znajdziecie, takie marki jak:Adidas, Nike, New Balance, Air Jordan, ale również wiele innych topowych modeli. Ostatnio syn zażyczył sobie buty z bohaterami Avengers. Jednak wszystkie, które znalazłam były raczej mocno dziecinne, a jak powszechnie wiadomo 9 latek dzieckiem już nie jest 😉 I w ten właśnie sposób trafiłam na Kixpoint i znalazłam tam idealne trampki dla Oskara. Pamiętacie kultowe Vansy? Za moich nastoletnich czasów Vansy były must have, ale wtedy mieli chyba 2 dostępne modele i wszyscy chodziliśmy w takich samych butach 😉 Tutaj możecie zobaczyć całą dostępną ofertę tej marki Vans, a jest ona naprawdę szeroka. 

Jeżeli chodzi o modele z Avengersami to naprawdę ciężko się zdecydować na jeden model. Po długich przemyśleniach doszliśmy do wniosku, że zamawiamy buty ze skrzydłami! Wiecie jednak, że jaki ojciec taki syn! Zatem i tata zdecydował się na kultowe Vansy. Znaleźliśmy taki sam model w męskiej wersji, także moi panowie już nie mogą doczekać się wysyłki.

Ja oczywiście również nie byłabym sobą gdybym nie zamówiła również butów dla siebie. Znalazłam świetne biały Vansy, które będą idealne na sezon letni. 

Sami wiecie, że teraz internet daje nam praktycznie nieograniczone możliwości zakupów, ale to wcale nie znaczy, że lubię przepłaca. Dlatego jeżeli mam okazję zaoszczędzić to korzystam z takiej opcji. Najróżniejsze porównywarki cenowe znacznie ułatwiają zakupy, dlatego oby najwięcej takich portali jak Kixpoint ,które pozwolą nam zaoszczędzić na zakupach.

Korzystaliście już z tego portalu? Porównujecie ceny obuwia ?

Similar Posts