Dermedic – ANTIPERSP C – .

Dzisiaj mam dla Was opinię o antyperspirancie firmy Dermedic. Pierwszy raz zdecydowałam się na bardziej specjalistyczny kosmetyk tego typu, a to ze względu na to, że roll-on popularnej firmy kosmetycznej ostatnio mnie uczulił.

Po tym epizodzie, z którym niestety musiałam zawalczyć lekami postanowiłam zakupić produkt od Dermedic. Marka jest Wam znana z mojego bloga bo już nie raz jej kosmetyki gościły w moich recenzjach.

Antyperspirant przeznaczony jest do skóry wrażliwej. Jego zadaniem jest ograniczanie wydzielania potu i nieprzyjemnego zapachu. Kolejną jego istotną właściwością jest opóźnienie konieczności depilacji. Producent zapewnia, że po 28 dnach stosowania zredukujemy liczbę włosków nawet o 26% i  znacznie osłabi odrastające włosy. Zapewnia również, że po użyciu antyperspirantu uczucie świeżości utrzymuje się do 48 godzin.

ANTIPERSP C 

Roll – on
W składzie znajdziemy między innymi:

Glycerin – substancja nawilżająca

Larrea Divaricata Extract – ekstrakt roślinny, który zawiera substancje opóźniające odrost włosów, zmniejsz również liczbę odrastających włosów , ma również działanie przeciwutleniające i antymikrobowe

Allantoin – substancja łagodząca i nawilżająca

Roll- on jest zamknięty w tradycyjnym opakowaniu zakończonym kulką, którą rolujemy skórę pod pachami. Pojemność opakowania to 60g, kosmetyk utrzymuje swoje właściwości przez 6 miesięcy od pierwszego użycia. Konsystencja tradycyjna ja dla takich antyperspirantów, czyli płynne mleczko. Po aplikacji na skórze natychmiast się wchłania nie pozostawiając uczucia “mokrych pach” – czego po prostu nienawidzę. Nie pozostawia również śladów na ubraniach, nawet na tych w ciemnych kolorach i za to duży plus. Zapach jest praktycznie nie wyczuwalny, mogę go określić jedynie jako świeży. Jeżeli chodzi o jego skuteczność do 48 h, to w aż tak ekstremalnych warunkach go nie wypróbowałam. Nie jestem jakoś szczególnie pocąca się osobą i u mnie spokojnie spełniał swoją funkcję od rana do wieczora. Co do samych włosków to rzeczywiście włoski odrastają znacznie słabsze. Ja korzystam w domu z laserowego depilatora i roll – on dodatkowo mnie tutaj wspomaga.  Wg aplikacji, z którą skojarzony jest mój depilator zabieg opóźnił się ostatnio o 2 dni, także reżulataty są zauważalne. Antyperspirant nie podrażnia skóry – nawet delikatnej, stosowałam bezpośrednio po depilacji i  skóra bardzo dobrze zareagowała. 

Z produktu jestem zadowolona i na ta chwilę zostaje ze mną na dłużej. Za chwilę na blogu pojawia się kolejne recenzje marki Dermedic, także bądźcie czujni 😉 

Similar Posts