Dlaczego warto zaufać autoryzowanemu serwisowi iPhona? – .

Czy w obecnych czasach wyobrażacie sobie swoje życie bez telefonu? Ja zdecydowanie NIE. W naszej codzienności mając w ręku swoją komórkę możemy załatwić niemalże wszystko. Co zrobić jednak gdy nasz telefon potrzebuje pomocy?

Telefon jest dla mnie drugim po laptopie narzędziem pracy. Najlepiej zastępuje laptop w podróży: już nie jeden z moich postów powstał wyłącznie przy użyciu telefonu, a dzień zaczynam od sprawdzenia swojej skrzynki mailowej właśnie w komórce. Co zrobić gdy nasz iPhone miał wypadek? To proste oddać do naprawy. 

Jednak, czy warto oddawać go pierwszego lepszego zakładu naprawy rtv/agd? Mając w domu pasjonata elektroniki wiem, że to duży błąd. Bo jak to mówi moja druga połówka cyt: “Jeżeli coś jest do wszystkiego tzn.,że jest do niczego”.  Najlepiej bowiem korzystać z autoryzowanych serwisów, które specjalizują się w naprawie konkretnych marek i modeli sprzętu. W takich miejscach pracują osoby znające sprzęt, który dostają do naprawy i są w stanie bez problemu zlokalizować i naprawić usterkę.

W przypadku wszelkich napraw i uszkodzeń miejscem, do którego możemy oddać swój telefon jest autoryzowany serwis iPhone (oraz innych urządzeń marki Apple)  – iSense.pl

Mój iPhone jest moim zeszłorocznym prezentem gwiazdkowym od męża, wiem że nie należał do najtańszych dlatego nie odważyłabym się oddać go w ręce przypadkowego “fachowca”. Za naprawą w autoryzowanym serwisie iPhona przemawia również to, że mamy pewność, że zostaną użyte oryginalne części a nie tańsze zamienniki. Jeżeli nie mieszkacie w Warszawie również nie stanowi to problemu ponieważ serwis oferuje usługę door-to-door . Pamiętajcie również, że diagnoza uszkodzenia zawsze jest bezpłatna. Jak widzicie naprawa iPhone nie musi wywoływać dodatkowego stresu, może przebiegać bowiem szybko i sprawnie pod okiem fachowców.

fot.Pexels, Apple

Podczas naprawy sprzętu korzystacie z autoryzowanych serwisów?

Similar Posts