Fotozeszyt SaalDigital – .

Odkąd zostałam mamą praktycznie codziennie robię zdjęcia swoim dzieciakom. No bo jak tutaj nie uwiecznić każdej, ważnej chwili w życiu dzieci. Pierwsze kroczki, pierwszy spacer, pierwszy samodzielnie zjedzony posiłek, pierwsze występy w przedszkolu – to wszystko jest niezwykle istotne.

Firma SaalDigital przychodzi do nas z alternatywą dla tradycyjnego wywoływania zdjęć. Mam tutaj na myśli fotozeszyty, które miałam okazję testować. Ja zdecydowałam się na dwie sztuki  formacie 10×15. Na stronie SaalDigital mamy do wyboru aż 7 dostępnych formatów z różnymi ilościami stron od 16 do 48 stron. Swój fotozeszyt możemy wykonać w orientacji pionowej lub poziomej. Okładka naszego fotozeszytu to bardzo sztywna, matowa folia ochronna. Całość spięta jest solidną, metalową spiralą.

Moje fotozeszyty podzieliłam sobie tematycznie, w jednym wywołałam zdjęcia z telefonu komórkowego. Telefon mam praktycznie zawsze pod ręką a w nim setki zdjęć dzieciaków, dlatego postanowiłam utworzyć kolaże ze wszystkich zdjęć 🙂

Drugi fotozeszyt przeznaczyłam na wywołanie zdjęć z sesji fotograficznych. 

Jeżeli chodzi o jakość to jestem bardzo zadowolona. Zdjęcia są ostre, a kolory wydruku nie odbiegają od rzeczywistości.

Jak rozpocząć tworzenie naszego fotozeszytu? To bardzo proste! Wchodzimy na stronę SaalDigital klikamy w koszyk i wybieramy zakładkę fotoksiążka – dalej wybieramy fotozeszyt. Kolejnym krokiem jest wybór formatu, ilości stron , oraz orientacji, następnie klikamy na przycisk “Projktuj”. Na nasz komputer zostaje ściągnięta aplikacja, który umożliwi nam zaprojektowanie fotozeszytu. Jest to bardzo proste i intuicyjne i na pewno każdy z was sobie poradzi ze swoim projektem.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się moje projekty w całej okazałości 🙂Similar Posts