Gdzie kupić części do telefonu ? – .

Temat telefonów to u mnie na blogu temat rzeka. W domu jest 3 użytkowników telefonów i cała trójka ma wyjątkowego pecha. Bowiem każdy już z nas miał rozbity wyświetlacz. Ostatnio takie nieszczęście przytrafiło się najmłodszemu, czyli Oskarowi. Teraz 9 – latki z własnymi telefonami komórkowymi to już norma i nikogo to nie dziwi. Prócz oczywiście funkcji rozrywkowej posiadanie telefonu przez dziecko daje zarówno jemu, jak i rodzicowi pewne poczucie bezpieczeństwa. Zwłaszcza gdy taki 9-latek chodzi już sam do szkoły lub na podwórko. Zawsze możemy skontaktować się z naszym dzieckiem , a i ono kiedy poczuje potrzebę może zadzwonić do rodziców. Jednak telefon w ręku rozbrykanego dziecka jest szczególnie narażony na zniszczenia. Nie łudźmy się, że nasze dziecko będzie szczególnie dbać o telefon. W tym wieku nie zna się jeszcze wartości pieniądza na tyle, żeby wiedzieć na jakie straty można się narazić przez zwykłą nieuwagę. Upadek telefonu oczywiście może zdarzyć się każdemu, ale dzieciaki takich okazji do uszkodzeń mają znacznie więcej.

Oskar ostatnio zbił ekran swojego telefonu podczas zabawy na podwórku. Jeździł na desce telefon wypadł z kieszeni i ……. na ekranie jedna wielka pajęczyna. Telefon jest już po okresie gwarancji, więc mąż stwierdził, że wymieni ekran samodzielnie. W lokalnych sklepach z częściami poszukiwań nawet nie rozpoczynaliśmy od razu zaczęliśmy przeszukiwać internet. Przeszukaliśmy Allegro i eBay i wstępnie znaleźliśmy tam ekran. Jednak udało nam się znaleźć interesujący nas model nieco taniej. Na 4GSM.pl 10% taniej niż na Allego i eBay. Zatem różnica w cenie całkiem spora. Dzięki tej oszczędności zdecydowaliśmy, że zamówimy jeszcze szkło ochronne, bo mamy praktycznie 2 rzeczy w cenie 1. Aby uzyskać rabat wystarczy wpisać kod rabatowy 4GSM10 na stronie: http://www.4gsm.pl/code 

Wiecie, że zawsze informuję Was o wszystkich ciekawych promocjach i miejscach , w których możecie nieco zaoszczędzić na zakupach. Ja sama zawsze szukam okazji, które są najkorzystniejsze cenowo, bo jak wiecie nie lubię przepłacać. Zawsze lepiej nadwyżkę w budżecie wydać na inne przyjemności. Dlatego jeżeli planujecie jakieś zakupy związane z telefonem komórkowym, to polecam Wam skorzystanie z fajnej promocji.

Gdzie najczęściej zamawiacie części i akcesoria do swoich telefonów?

Similar Posts