Gdzie naprawić telefon ? – .

Wyobrażacie sobie przeżycie kilku dni bez swojego telefonu? W dzisiejszych czasach jest to naprawdę trudne. Kiedyś służył nam on jedynie do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości. Obecnie zastępuje cały szereg urządzeń.

Moja rzeczywistość i codzienność też jest związana z telefonem. To w nim w ciągu dnia sprawdzam pocztę i odpisuję na wszelkie wiadomości. Mam w nim kilka aplikacji, które zdecydowanie ułatwią mi życie – jest nią na przykład skaner. Telefon, tak naprawdę, to całe moje biuro. Korzystam też z różnych usług w smartfonie, które poprawiają bezpieczeństwo moje i mojej rodziny. dlatego przeżycie chociażby jednego dnia bez telefonu wiąże się dla mnie z dużymi utrudnieniami.


Kupując kolejny telefon zawsze zwracam uwagę, na to czy w razie ewentualnej awarii nie będzie problemu z naprawą. Nie wszystkie bowiem marki smartfonów nadają się do tego żeby je “ratować”. Atrakcyjna cena wiąże się zazwyczaj z ich awaryjnością. Często okazuje się, że naprawa takiego sprzętu nie jest opłacalna. Dlatego zawsze wybieram telefon, z którego naprawą serwis gsm nie będzie miał problemu. W smartfonie przechowuję bardzo dużą ilość danych, dlatego bardzo zależy mi na tym, aby mój telefon nawet w razie uszkodzenia można było naprawić. Jeżeli chodzi o sam serwis, to najbardziej zależy mi na czasie realizacji. Mieszkam w niedużym mieście gdzie jest kilka serwisów, jednak naprawa telefonu w tych miejscach, to długi czas oczekiwania. Wszystko wiąże się z tym, że nie magazynują one części zamiennych. Ja niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Korzystam zatem z napraw on line. Serwisy gsm w większych miastach posiadają zazwyczaj magazyn części wymiennych, co znacznie skraca czas oczekiwania na naprawę. Mimo, iż telefon muszę wysłać na drugi koniec kraju, to naprawa zostaje zrealizowana szybciej niż stacjonarnie. Mój smartfone wraca do mnie kolejnego dnia po wysyłce. Nie jest skomplikowane. Wystarczy przez stronę serwisu zamówić kuriera, który odbierze od nas telefon. Jeżeli zrobimy, to rano zwiększamy prawdopodobieństwo, że nasz telefon już następnego dnia do nas wróci. Maksymalny czas na jaki rozstałam się z telefonem korzystając z takich usług to 72 godziny. Stacjonarnie ze względu na brak części i oczekiwanie na zamówienie trwa to znacznie dłużej.


Z jakiego rodzaju serwisu korzystacie, gdy musicie naprawić swój telefon?

Similar Posts