Interaktywna Lalka Zosia z gadająca papugą HH Poland – .

Wszystkie dziewczynki kochają lalki. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam nową mieszkankę naszego domu Zosię. Nie przybyła do nas jednak sama, a z gadającą papugą. Jesteście ciekawi co do powiedzenia ma Zosia i jej papuga?

Lalka o bardzo wdzięcznym imieniu Zosia w tym tygodniu pojawiła się w naszym domu. Nina czekała na nią z wielką niecierpliwością. Była to jej wymarzona lalka.

Zosia to niepowtarzalna lalka, która ma swoją przyjaciółkę kolorową papugę. Zosia razem z papugą świetnie się bawią, a do wspólnego spędzania czasu zachęcają także dzieci. Aby rozpocząć zabawę z Zosią i jej papugę trzeba je obudzić! Wystarczy nacisnąć lewą rączkę Zosi oraz prawą nóżkę papużki. Lalka wraz se swoją przyjaciółką zacznie śpiewać wesołe, znane wszystkim dzieciom piosenki. Pomogą też w nauce liczenia!

Papużka ma bardzo śmieszny głos i za każdym razem odpowiada swojej przyjaciółce. Kiedy zaczynają śpiewać, to każda z nich śpiewa swoją zwrotkę piosenki. Papuga dodatkowo wesoło kołysze się na boki i macha skrzydełkami. Mała Zosia wraz z papużką zachęci Wasze dzieci do wspólnego śpiewania i nauki. Lalka utrwali poznane w przedszkolu piosenki i pomoże ćwiczyć pamięć. Zosia ma bardzo wyraźny i przyjemny dla dziecięcych uszu głos.

Kiedy wszystkie piosenki będą już zaśpiewane, dzieci mogą bawić się Zosią jak każdą inną lalką. Jej rączki, nóżki i głowa wykonane są z miękkiej gumy, a tułów z przytulnego materiału. Zosia jak prawdziwa dziewczynka ubrana jest w biało-pastelową sukienkę, a na włosach ma opaskę z kokardą. Z jej włosów małe dziewczynki mogą wyczarować też piękne fryzury.

Lalka i papużka zasilane są bateriami. Testowe baterie są zawarte w zestawie, także zabawa z laką Zosią i papużką może zacząć się od razu. Ten zestaw będzie idealnym prezentem dla każdej małej dziewczynki.Zapewniam, że każda dziewczynka będzie świetnie się bawić w towarzystwie tego duetu. Moja córka jest zauroczona Zosią i papużką. Lalka towarzyszy Ninie podczas wszystkich zabaw. Lalkę Zosię oraz inne zabawki interaktywne znajdziecie u dystrybutora HH Poland.

Na filmie poniżej możecie zobaczyć jak zabawnie Lalka Zosia i papużka śpiewają razem piosenki. Czyż one nie są zabawne !

Similar Posts