Jak pachnie Vabun for Lady No5 ? – .

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją perfum marki Vabun. To już kolejny zapach z tej kolekcji, który pojawił się na mojej kosmetycznej półce.

Jak na swojej stronie przedstawia się marka Radosława Majdana :

“Perfumy marki Vabun stworzone są dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną wyróżnić się z tłumu. Cechuje je najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły, estetyka wykonania oraz trwałość” 

Tym razem opowiem Wam o zapachu Vabun for Lady No5. To zapach dla kobiet polecany przez  Małgorzatę Rozenek – Majdan.

Vabun for Lady No5

Jak widzicie na zdjęciu flakonik, jest bardzo prosty i klasyczny, co w moim odczuciu nadaje mu elegancji. Jest bardzo poręczny, także spokojnie możemy wrzucić nasze perfumy nawet do niedużej torebki. Co do samego zapachu to przedstawia się następująco:

Typ: kwiatowo – drzewny

Nuta głowy: bergamotka – liczi

Nuta serca: drzewo różane – róża 

Nuta bazy: kamelia, nuty drzewne

Poprzedni zapach Vabun for Lady No1 oddałam mojej mamie, który woli bardziej zdecydowane perfumy. Jednak flakonik No5 pozostanie u mnie, bowiem idealnie trafia w mój zapachowy gust. Perfumy są zdecydowanie delikatniejsze od poprzednika. W pierwszej chwili bardzo delikatne, w połączeniu ze skórą nabierają jednak większej wyrazistości. Zapach jest elegancki, nietuzinkowy i  Dla mnie idealne na co dzień – intensywne, trwałe, ale nie nachalne i nieprzytłaczające. Zapach na skórze utrzymuje się przez cały dzień i wystarczy zaledwie jedno psiknięcie. Natomiast poperfumowany szalik pachnie przez bardzo długi czas. Co mnie jeszcze przekonuje do tego zapachu? Odpowiedź jest banalna – cena, która za ta jakość jest bardzo przystępna. Obecnie ten zapach na stronie producenta jest dodatkowo w promocji, także możecie zaoszczędzić kilka złotych.

Z pewnością będę wracać do tego zapachu, jednak na razie mam jeszcze ponad połowę flakonika – także zapas na jakiś czas jest. Podsumowując – trwałość, delikatność, intensywność i przystępna cena.

Jeżeli jesteście ciekawi produktów marki VABUN możecie kupić m.in, w drogeriach HEBE oraz Pako Lorente.

Perfumy mają piękne opakowanie, które zdecydowanie przyciągają wzrok. W obecnych czasach produkt musi się wyróżniać, aby zwrócić uwagę potencjalnego kupującego. To samo tyczy lokali usługowych i sklepów. Bardzo ważne jest, aby miejsce było widoczne z daleka i przyciągało wzrok. Najlepszy w tym przypadku jest szyld, który będzie można dostrzec już z daleka. Jeżeli dla swojego biznesu będziecie potrzebować profesjonalnego szyldu, to znajdziecie je na stronie WarMAX. Firma produkuje listery przestrzenne ze styroduru, które pozwolą Twojemu biznesowi się wyróżnić. Możecie wykorzystać je jako reklamę na zewnątrz budynku, lub nawet element wystroju. Cały projekt jest dostosowany do indywidualnego zamówienia każdego klienta, więc macie pewność, że będzie unikalny. 

Similar Posts