Jak przetrwać survival? – .


Chcielibyście sprawdzić się kiedyś w ekstremalnych warunkach? Jestem ciekawa, czy teraz w dobie elektroniki, internetu, oraz wszelkich udogodnień dałabym sobie radę na takim typowo survivalowym wyjeździe. Zawsze kojarzyło mi się to jako coś bardzo niebezpiecznego, ale jednocześnie ekscytującego. Kiedy myślę o survivalu to jako pierwsze na myśl przychodzi mi las, namiot i ognisko. Na obecne czasy, codzienność bez szeroko rozumianych zdobyczy cywilizacji, wydaje się być nieco przerażająca. Jeżeli decydujecie się na taką przygodę, warto zadbać żeby mieć przy sobie podstawowy i niezbędny ekwipunek, który uczyni survivalowe wakacje bezpiecznymi. Najważniejsze to rozsądnie się spakować i zabrać wszystko co może nam się przydać. Jednak kiedy po raz pierwszy decydujemy się na survivalowy wypoczynek nie bardzo wiadomo co będzie nam wtedy niezbędne. Warto zatem zaufać fachowcom  i zaopatrzyć się w plecak ewakuacyjny.

Taki plecak jest tak naprawdę niezbędnikiem podczas wyprawy. Znajdziemy w nim całą gamę produktów, których na survivalu nie może zabraknąć. Trzeba pamiętać, że w lesie może wydarzyć się dosłownie wszystko i taki wyjazd nie może narażać naszego zdrowia, dlatego warto mieć przy sobie ekwipunek, które za pewne pozwoli nam się poczuć bezpiecznie.


W plecaku ewakuacyjnym znajdziecie m.in.: składany nóż, apteczkę, zestaw higieniczny, kamizelkę odblaskową, koc ratunkowy, latarkę na dynamo, powerbank, multifunkcyjne radio, śpiwór turystyczny, taśma naprawcza, jutowy sznurek, tabletki do dezynfekcji wody, oraz kilkanaście innych niezbędników, które na pewno ułatwią nam survivalowy wyjazd. Taki plecak z pełnym wyposażeniem znajdziecie na www.helpbag.pl Myślę, że przyda się on nie tylko na typowym survivalu, ale również podczas górskich wędrówek, czy rodzinnego biwaku. Ja z natury jestem osoba raczej chaotyczną, więc pakując się sama pewnie o połowie rzeczy bym zapomniała. Dlatego na wyjazd na pewno zaopatrzę się w plecak przygotowany przez fachowców.

W tym roku uważam, że moja córka jest jeszcze zbyt mała, ale w przyszłym chcemy wybrać się na biwak. Mój syn marzy o nocowaniu pod namiotem najlepiej oczywiście nad jeziorem, dlatego taki ekwipunek będzie nam bardzo potrzebny żeby cały wyjazd przebiegał w miarę możliwości jak najbezpieczniej i bez zbędnych niespodzianek. Kto ma dzieci ten wie, że zwykły wyjazd pod namiot potrafi zamienić się w prawdziwy survival.

Lubicie takie survivalowe wakacje? Jakie są wasze niezbędniki na takie wyjazdy?

Similar Posts