Jak ukryć niedoskonałości i przygotować skórę do makijażu? – .


Aby nasz makijaż zachwycał musimy odpowiednio przygotować do niego skórę. Kluczem do sukcesu jest oczywiście odpowiednie nawilżenie i brak niedoskonałości. Jednak jak wiadomo życie nie jest tak łaskawe i niedoskonałości cery zdarzają się każdej z nas. Odpowiednie kosmetyki pomogą nam je dobrze zakryć i sprawić aby nasz makijaż był nieskazitelny. Dzisiaj na blogu krótki przegląd korektorów marki Bell HYPOAllergenic.
Jest to seria kosmetyków Bell przeznaczona dla najwrażliwszej cery. Cała seria do makijażu została przebadana pod względem dermatologicznym. Moja cera należy do bardzo wrażliwych, więc zawsze zaopatrując się w kolorówkę zwracam uwagę na to, żeby cechowała się delikatnością. Dzisiaj postanowiłam przybliżyć Wam korektory i bazę pod makijaż marki Bell z serii HYPOAllergenic


Na początek baza pod makijaż. Jest to Hypoalergiczna baza rozświetlająco – upiększająca.  Zawarta jest w niej pochodna kwasu hialuronowego, oraz specjalnie dobrany składnik odświeżający – dzięki czemu skóra jest dobrze nawilżona. Ma również dodatek pigmentów interferencyjnych oraz pudrów sferycznych, co pozwala uzyskać efekt rozświetlenia i wygładzenia cery. Kosmetyk ma konsystencję lekkiej emulsji i delikatnie fioletowy odcień. Po roztarciu na skórze kolor oczywiście znika. Efekt rozświetlenia jest zauważalny. Warto nawet gdy nie mamy zamiaru się malować położyć bazę, ponieważ cera wygląda promiennie i zdrowo. Bardzo szybko się wchłania i wystarczą dwa dozowania, aby pokryć całą twarz. Nie roluje się pod podkładem. Pompka działa bez zarzutu, a samo opakowanie jest bardzo solidne.


Hypoalergiczny korektor kamuflujący. Na zdjęciu kolejno od lewej Fair 10, Light 20, Beige 30, Peach Beige 35. Korektor ma dosyć treściwą konsystencję. Nadaje się do pokrycia większych części skóry, takich jak cienie pod oczami. Na pochwałę zasługuje wygodny w użyciu aplikator – ma on dosyć dużą powierzchnię. Korektor ładnie stapia się ze skórą. Krycie określiłabym jako średnie. Nie tworzy efektu pudrowości na skórze, nie działa wysuszająco. Nie gromadzi się w załamaniach skóry. Daje optyczne uczucie wygładzenia.

Kolejne produkty marki Bell to Hypoalergiczny korektor maskujący w sztyfcie. Dwa kolory od lewej Ivory 015, Vanilla 025. Te korektory są idealne do punktowego pokrycia drobnych niedoskonałości. Dobrze tuszują również zaczerwienienia. Pochłaniają nadmiar sebum dzięki czemu skóra nie świeci się. Forma wykręcanego sztyftu jest bardzo wygodna w użyciu.
Kolejne dwa kosmetyki to Korektory rozświetlające pod oczy. Na zdjęciu odcienie Lightening peach 03, Lightening banana 04. Będą to doskonałe korektory dla kogoś kto ma problemy z cieniami i sińcami pod oczami. Ten kosmetyk sprawdzi się również dobrze u pań, które mają już widoczne zmarszczki wokół oczu. Ma rzadką konsystencję, ładnie się rozprowadza i nie zalega w załamaniach skóry.

Kosmetyki serii Bell HYPOAllergenic są przeznaczone dla posiadaczek nawet wymagającej i wrażliwej skóry. Moja cera do takich należy, a te produkty nie wywołały żadnych podrażnień, ani reakcji alergicznych. U mnie najbardziej sprawdziła się baza pod makijaż, oraz korektor punktowy w sztyfcie. Wszystkie produkty marki Bell dostępne są oczywiście w sieci sklepów Biedronka.

Similar Posts