Jak usunąć toksyny z organizmu? – .


 Stracie się dbać o zdrowie regularnie? Ja odpowiem krótko – tak. Jeżeli wpadacie czasami na bloga, to wiecie, że zamieszczam na nim nie jedną recenzję najróżniejszych suplementów diety. Jestem wegetarianką i wiem, że w mojej diecie nie zawsze dostarczam organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. No i niestety mam ogromną słabość do słodyczy.
Co jakiś czas zatem staram się oczyścić organizm z toksyn. Kuracja odtruwająca nasze ciało ma służyć przede wszystkim temu abyśmy poczuli się lekko i zdrowo. Nie mam tutaj na myśli utraty wagi, ale lekkość umysłu i zdecydowanie lepsze samopoczucie. Toksyny pojawiające się w naszym organizmie, zaburzają nie tylko pracę narządów wewnętrznych, ale znacznie wpływają na pogorszenie naszego samopoczucia. Jest kilka oznak tego, że w naszym organizmie nagromadziła się zbyt duża liczba toksyn. Jeżeli mimo przesypiania 8 godzin rano budzicie się nadal zmęczeni to powinno to Was zaniepokoić. Problemy z trawieniem i leniwa praca jelit to również nie jest dobry sygnał. Objawem, który bardzo często jest związany z nagromadzeniem się toksyn to zmiana zapachu. Chodzi tutaj nie tylko o bardziej ostry zapach potu, ale również to, że pomimo higieny jamy ustnej nasz oddech nie jest zbyt świeży.

U mnie natomiast pojawiły się 2 objawy, które bardzo mnie zaniepokoiły i zmobilizowały jednocześnie do oczyszczenia organizmu. Mianowicie znaczne pogorszenie stanu mojej cery, oraz nadmierne zmęczenie. Nigdy nie miałam problemów z cerą, nawet jako nastolatka cieszyłam się zawsze promienną cerą bez żadnych niedoskonałości. Zawsze byłam też bardzo energiczną osobą i wszędzie mnie było pełno. Miałam całe pokłady niewykorzystanej energii, a o godzinie 7 rano byłam pełna życia. Ostatnio jednak miałam sporo problemów zdrowotnych co niestety zmusiło mnie do brania leków dosłownie w hurtowych ilościach. Niestety były to w dużej mierze bardzo silne leki przeciwbólowe i znieczulające, bez których nie byłabym w stanie w miarę normalnie funkcjonować. Chroniczne zmęczenie, które się pojawiło było też efektem przeprowadzki, która dosłownie mnie przerosła. Nawet nie wyobrażacie sobie ile rzeczy przez 8 lat nagromadziliśmy w naszym mieszkaniu – tematowi przeprowadzki spokojnie mogłabym poświęcić całą serię obszernych wpisów 😉 


Jeżeli chodzi o detoks organizmu zawsze stosowałam tzw. metody domowe. Jednak chyba nigdy mój organizm nie była taki przemęczony i w tak złym stanie. Tym razem postawiłam na coś bardziej profesjonalnego. Długo szukałam w sieci produktu, który będzie w pełni naturalny i oczyści mój organizm z toksyn. Zdecydowałam się na suplement diety Detox by Volante. Przekonał mnie przede wszystkim swoim składem. W saszetce o pojemności 10 ml znajdziemy: 4,75 ml – oliwa z oliwek, 4,75 ml – sok z cytryny, 0,5 ml  – lecytyna sojowa. W opakowaniu otrzymujemy 21 wygodnych w użyciu saszetek. Sama forma saszetek bardzo przypadła mi do gustu jest bowiem bezproblemowa w użyciu. Możemy mieć je zawsze przy sobie w pracy lub podczas wyjazdów ponieważ produkt jest gotowy do spożycia po otwarciu saszetki. Mamy odmierzoną dokładną ilość preparatu, którą mi najwygodniej było dodać do porannego jogurtu. Kuracja oczyszczająca trwa 21 dni i można ją przyjmować aż 4 razy w roku. Pamiętajcie jednak by zachować dwumiesięczny odstęp pomiędzy kuracjami. Preparat jest produkowany z najwyżej jakości hiszpańskiej oliwy z oliwek. O jej dobroczynnych właściwościach dla naszego organizmu chyba nie trzeba już nikogo przekonywać. Jednak w połączeniu z sokiem z cytryny stanowi cudowny naturalny sposób na oczyszczenie naszego organizmu. Organizm dzięki tej kuracji znacznie szybciej usunie ze swojego wnętrza zbędne produkty przemiany materii, a tym samym poprawi pracę takich narządów wewnętrznych jak np. wątroba, która odczuwa wszystkie skutki złego odżywiania. Ja zawsze swój Detox by Volante stosowałam rano. Tym samym zdecydowanie poprawiłam pracę jelit i o żadnych zaparciach nie było mowy. Preparat polubiłam również za walkę z wolnymi rodnikami. Sok z cytryny i oliwa z oliwek zawierają bardzo dużo antyoksydantów, które wspomnianą walkę znacznie ułatwiają.

Po 21 dniach kuracji mogę zdecydowanie powiedzieć, że na pewno po odpowiedniej przerwie znowu pozwolę oczyścić się mojemu organizmowi za pomocą Detox by Volante. Moja promienna cera jest najlepszą wizytówką dla tego preparatu. Znowu jestem pełna energii i w końcu wyspana. Nadchodząca jesienna chandra mi nie grozi. Szczerze mówiąc na początku nie myślałam, że preparat tak zawojuje moją dietę. Jedną z jego zalet jest również to, że pozytywne skutki odczuwacie dosłownie z dnia na dzień. Z każdym dniem będziecie bardziej wypoczęci, przemiana materii zdecydowanie się poprawi. Zafundujcie sobie detox, a Wasz organizm na pewno będzie Wam wdzięczny.

Zafundowaliście sobie kiedyś taką formę oczyszczania organizmu? 

Similar Posts