Jak wspierać organizm od wewnątrz? – .

Codzienna pielęgnacja, to dla każdej kobiety rytuał piękna. Używamy wszelkiego rodzaju peelingów, kremów, balsamów i olejków żeby nasza skóra wyglądała zdrowo i promiennie. Należy jednak pamiętać, że możemy wesprzeć nie tylko nasz wygląd, ale również nasze zdrowie zażywając odpowiednie suplementy.

Oczywiście nie zastąpią one zdrowej diety, ani odpowiedniego trybu życia, ale są bardzo dobrym wspomagaczem w drodze do naszego pięknego wyglądu, zdrowia, a co za tym idzie dobrego samopoczucia. Ja w ostatnich miesiącach zmagam się z ogromnym bólem kręgosłupa. Ciągłe leki, zabiegi i rehabilitacja oczywiście dają poprawę, ale postanowiłam także zacząć suplementować swoją dietę, aby wspomóc mój organizm w nierównej walce z bólem. Najbardziej zależało mi na wsparciu dla moich kości i stawów dlatego zdecydowałam się na zażywanie kolagenu. Podczas zakupów w Topestetic, poza kosmetykami zamówiłam również Cooliq Pure.

Colliq Pure to suplement, który zawiera w 100% czysty kolagen. Dostarczany regularnie do organizmu podnosi wytrzymałość ścięgien, więzadeł i stawów, oraz przyspiesza ich regenerację po urazach. Kolagen w naszym organizmie odpowiada również, za sprężystość, jędrność, nawilżenie i właściwą barwę skóry. Wspomaga regenerację naskórka, oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek i cellulitu. Zawarte w kolagenie aminokwasy dobrze wpływają również na wygląd włosów i paznokci. Poprawia on również trawienie i utrzymuje prawidłową florę bakteryjną organizmu. Jak widzicie kolagen jest bardzo ważną substancją, która wpływa na szereg pozytywnych zmian w naszym organizmie. Colliq Pure w swoim składzie oprócz kolagenu ma również witaminę C pozyskiwaną z ekologicznej aceroli, to połączenie znacznie zwiększa przyswajanie kolagenu przez organizm.


Colliq Pure otrzymujemy w formie saszetek do rozpuszczenia. Możemy je wsypać do wody, soku lub mleka. Mi najbardziej odpowiada wypijanie ich z mlekiem. Jedna saszetka to dzienna dawka kolagenu dla dorosłej osoby. Kolagenu nie powinny przyjmować osoby poniżej 25 roku życia. Preparat należy suplementować minimum 3 miesiące żeby odczuć pozytywne skutki działania kolagenu w naszym organizmie. W jednym opakowaniu znajduje się 2 tygodniowa kuracja, czyli 14 saszetek. Ja po zastosowaniu kolagenu Colliq Pure na tą chwilę najlepsze skutki odczuwam na paznokciach, suplement na nie zadziałał najszybciej. Są zdecydowanie bardziej twarde i nie łamią tak szybko jak wcześniej. Poprawił się również stan mojej skóry. Wiem, że suplementy nie działają z dnia na dzień i tak jak wcześniej napisałam preparat należy przyjmować minimum 3 miesiące żeby odczuć jego pozytywne skutki w każdym aspekcie. Mam nadzieję, że po tym czasie będę mogła powiedzieć, że moje kości i stawy mają się znacznie lepiej.

Jakie suplementy zażywacie? Czy macie problemy ze stawami?

Similar Posts