Jak zadbać o zdrowe stawy i kości? Suplementacja Cooliq Pure – .

 

Codzienna pielęgnacja, to dla każdej kobiety rytuał piękna. Używamy wszelkiego rodzaju peelingów, kremów, balsamów i olejków, żeby nasza skóra wyglądała zdrowo i promiennie. Należy jednak pamiętać, że możemy wesprzeć nie tylko nasz wygląd, ale również nasze zdrowie zażywając odpowiednie suplementy.

Oczywiście nie zastąpią one zdrowej diety, ani odpowiedniego trybu życia, ale są bardzo dobrym wspomagaczem w drodze do naszego pięknego wyglądu, zdrowia, a co za tym idzie dobrego samopoczucia. Ja w ostatnich miesiącach zmagam się z ogromnym bólem kręgosłupa. Ciągłe leki, zabiegi i rehabilitacja oczywiście dają poprawę, ale postanowiłam także zacząć suplementować swoją dietę, aby wspomóc mój organizm w nierównej walce z bólem. Najbardziej zależało mi na wsparciu dla moich kości i stawów, dlatego zdecydowałam się na zażywanie kolagenu. Podczas zakupów w Topestetic, poza kosmetykami zamówiłam również Cooliq Pure.

Colliq Pure to suplement, który zawiera w 100% czysty kolagen. Dostarczany regularnie do organizmu podnosi wytrzymałość ścięgien, więzadeł i stawów, oraz przyspiesza ich regenerację po urazach. Kolagen w naszym organizmie odpowiada również, za sprężystość, jędrność, nawilżenie i właściwą barwę skóry. Wspomaga regenerację naskórka, oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek i cellulitu. Zawarte w kolagenie aminokwasy dobrze wpływają również na wygląd włosów i paznokci. Poprawia on również trawienie i utrzymuje prawidłową florę bakteryjną organizmu. Jak widzicie, kolagen jest bardzo ważną substancją, która wpływa na szereg pozytywnych zmian w naszym organizmie. Colliq Pure w swoim składzie oprócz kolagenu ma również witaminę C pozyskiwaną z ekologicznej aceroli, to połączenie znacznie zwiększa przyswajanie kolagenu przez organizm.


Colliq Pure otrzymujemy w formie saszetek do rozpuszczenia. Możemy je wsypać do wody, soku lub mleka. Mi najbardziej odpowiada wypijanie ich z mlekiem. Jedna saszetka to dzienna dawka kolagenu dla dorosłej osoby. Kolagenu nie powinny przyjmować osoby poniżej 25 roku życia. Preparat należy suplementować minimum 3 miesiące, żeby odczuć pozytywne skutki działania kolagenu w naszym organizmie. W jednym opakowaniu znajduje się 2 tygodniowa kuracja, czyli 14 saszetek. Ja po zastosowaniu kolagenu Colliq Pure na tę chwilę najlepsze skutki odczuwam na paznokciach, suplement na nie zadziałał najszybciej. Są zdecydowanie bardziej twarde i nie łamią tak szybko jak wcześniej. Poprawił się również stan mojej skóry. Wiem, że suplementy nie działają z dnia na dzień i tak jak wcześniej napisałam, preparat należy przyjmować minimum 3 miesiące, żeby odczuć jego pozytywne skutki w każdym aspekcie. Mam nadzieję, że po tym czasie będę mogła powiedzieć, że moje kości i stawy mają się znacznie lepiej. Ostatnie upały, które nam towarzyszą, to dni, na które wiele osób czekało z utęsknieniem. Nie da się ukryć, że bardzo długa zima spowodowała, że dało się odczuć brak słońca. Końcówka czerwca sprawia, że mamy go aż w nadmiarze. Jest jednak ciężki czas dla osób, które pomimo upałów muszą stawić się w pracy. Wysokie temperatury odczuwają zwłaszcza osoby w halach produkcyjnych i magazynowych. Większość firm ma jednak w trosce o komfort zatrudnionych osób montuje klimatyzację, które zdecydowanie ratuje sytuację. W zbudowanych w większości przypadków z blachy wielkich halach nie można jednak liczyć na dostęp do światła słonecznego. Naturalne oświetlenie zdecydowanie poprawia nastrój i potrzebne do wydajnego funkcjonowania. Na szczęście w ostatnim czasie nowo powstające miejsca pracy są wyposażone w świetliki dachowe. Takie rozwiązanie dostarcza do wnętrza nawet czterokrotnie więcej światła aniżeli tradycyjne okna. Służą one także rewelacyjnie do tego, aby przewietrzyć pomieszczenie. Dzięki inteligentnemu sterowaniu z łatwością można je otworzyć. Przy panujących obecnie temperaturach to właśnie pod dachem gromadzi się gorące i wilgotne powietrze. Nowoczesne rozwiązania w budownictwie pozwalają jednak tworzyć przyjazne miejsca pracy. 

Jakie suplementy zażywacie? Czy macie problemy ze stawami?

Similar Posts