Jak zarabiać w internecie? – program partnerski – .

Życie bez internetu w obecnych czasach praktycznie nie istnieje. Każdy z nas codziennie zagląda do sieci w poszukiwaniu najróżniejszych informacji. Sprawdzamy wiadomości z kraju, że świata, pogodę, słuchamy muzyki, przeglądamy portale społecznościowe.

Internet może nam również posłużyć jako narzędzie pracy. Coraz częściej w ogłoszeniach można znaleźć informacje o pracy on-line, czyli tzw. home office. Sieć może stać się zatem jedynym źródłem dochodu, ale daje również możliwość dodatkowego zarobku. Jeżeli chcielibyście dorobić kilka złotych do domowego budżetu warto przejrzeć sieć w poszukiwaniu różnych alternatyw zarobku.

Jedną z możliwości są tak zwane programy partnerskie. Można uczestniczyć w tylu programach ile dacie radę promować, ilość zależy tylko od Was. Wystarczy na stronach konkretnej marki, lub sklepu zapisać się do takiego programu, zazwyczaj za pomocą wypełnienia prostego formularza. Podczas rejestracji generowany jest dla Was specjalny link (zwany linkiem referencyjnym) lub banner, które udostępniacie. Jeżeli ktoś dokona zakupów poprzez przekierowanie z waszego linku, na waszym koncie pojawi się wynagrodzenie za transakcje, czyli ustalona kwota prowizji.

Jednym z takich programów, do którego ostatnio sama przystąpiłam jest program partnerski sklepu z akcesoriami do telefonów komórkowych 4GSM. Rejestracja w programie jest całkowicie darmowa. Wystarczy założyć konto w sklepie 4GSM.pl lub jeśli robiliście już tam zakupy użyć istniejącego konta. Prowizja naliczana przez sklep to aż 10% od zakupów dokonanych z waszego linku. Prowizja za zakupy naliczana jest po 30 dniach od transakcji, oczywiście jeżeli klient który dokonał zakupu nie zwróci swojego zamówienia. Pieniądze otrzymujecie od każdego pierwszego zamówienia danego klienta. Minimalna kwota jaką możecie wypłacić to zaledwie 50 zł. Próg wypłat nie jest wysoki, bowiem jestem zapisana do kilku innych programów partnerskich, w których minimalna kwota wypłat waha się pomiędzy 100 a 150 zł, przy dużo niższych prowizjach od zakupu. Wypłaty z programu są realizowane 2 razy w miesiącu.

Jak widzicie powyżej możecie dosyć szczegółowo kontrolować swój udział w programie partnerskim 4GSM.pl Po zalogowaniu na swoim koncie macie dostępne wszystkie statystyki dotyczące przekierowań i zamówień z waszych linków. Swoje linki referencyjne możecie generować dla sklepu, całych kategorii lub poszczególnych produktów. Aby zdobyć jak najwięcej zamówień dla promowanego sklepu ( bo przecież o to tutaj chodzi)  najlepiej promować swoje linki na portalach społecznościowych lub forach branżowych. Jeżeli prowadzicie blog warto wygenerować sobie banner i umieścić go na stronie głównej. Programy partnerskie to bardzo prosty i zarazem opłacalny system zarobku w internecie. Niczego nie ryzykujecie, inwestujecie bowiem tylko i wyłącznie swój czas i własne zaangażowanie. Im więcej dacie od siebie tym więcej korzyści możecie osiągnąć. Jest to nie tylko sposób na podreperowanie domowego budżetu, ale również można potraktować to, jako odkładanie oszczędności.

Uczestniczycie w programach partnerskich? Znacie inne formy zarabiania w internecie?

Similar Posts