Jak zorganizować przyjęcie ślubne w ogrodzie? – .

Jeszcze do nie dawna organizacja przyjęć w ogrodzie nie była zbytnio popularna. Jednak moda na uroczystości odbywające się na powietrzu przywędrowała i do naszego kraju. Nie mam tutaj na myśli zwykłego grilla w ogrodzie, ale nawet takie wydarzenia jak śluby i wesela.

Przygotowanie eleganckiego przyjęcia na powietrzu wymaga więcej zaangażowania i przygotowań niż to w lokalu, czy w domu. Jednak jeśli mamy taką możliwość, to nawet w niewielkim ogrodzie możemy stworzyć niezapomniany klimat. Takie przyjęcie uzależnione jest jednak od warunków pogodowych. Dlatego nie ukrywajmy, że jest to opcja tylko dla par decydujących się zawrzeć związek małżeńskie w letnich miesiącach. Teraz nie ma już problemu w zorganizowaniu ślubu poza urzędem. Wystarczy odpowiednio wcześniej złożyć stosowne dokumenty i urzędnik udzieli nam ślubu w wybranym przez nas miejscu. Jeśli chcecie przysięgać miłość również przed Bogiem, to o procedurach jakie należy załatwić, aby ksiądz udzielił ślubu w plenerze dowiecie się w Waszej parafii. Jeszcze kiedyś takie rozwiązanie wydawało się niemożliwe, jednak Kościół idzie w tym przypadku młodym na rękę.  Jeśli nie dysponujecie własnym ogrodem, to sprawdźcie oferty hoteli i domów weselnych w Waszej okolicy. Coraz więcej ośrodków oferuje organizację uroczystości w plenerze. Organizacja ważnego dla Was dnia w pięknych okolicznościach przyrody na pewno pozostanie w pamięci nie tylko Waszej, ale również wszystkich gości.
Wesele takie ma mnóstwo zalet, ale nie jest tez wolne od wad. Tak jak wcześniej pisałam, aby takie przyjęcie było udane trzeba odpowiednio zabezpieczyć się przed pogodą. Do organizacji przyjęć wykorzystuje się namioty imprezowe. Wbrew pozorom takie namioty prezentują się bardzo elegancko. Mamy dowolność co co wystroju i aranżacji wnętrza, nie ograniczają nas tak naprawdę żadne bariery. Wszystko zależy tylko od naszej inwencji i na pewno przyjęcie na powietrzu może być jak najbardziej glamour. Konstrukcja takich namiotów jest bardzo solidna, także można mieć pewność, że wytrzyma wszystkie warunki pogodowe jakie mogą zaskoczyć nas latem. Jest on w 100 % wodoszczelny i odporny na działanie promieni UV. Namioty są naprawdę duże i nie musicie martwić się, o to czy zdołacie pomieścić w nich wszystkich gości. W ciągu dnia namioty mogą mieć podniesione boczne ściany, abyśmy mogli podziwiać otaczając przyrodę. Nocą gdy zrobi się chłodniej lepiej jest opuścić ściany. W opcji organizacji imprezy w plenerze istotny jest również fakt, że można zorganizować przestrzeń do zabawy dla dzieci. Wiadomo, że będąc w lokalu dzieci zazwyczaj się nudzą. Możemy urządzić plac zabaw, lub wynająć animatora, który zorganizuje im czas na powietrzu. Rodzice natomiast bawiąc się obok, pod dachem namiotu, mają oko na swoją pociechę. Jeśli chodzi o koszty takiego wesela, to na pewno będą trochę wyższe, ale czy powinniśmy oszczędzać na własnym ślubie? Jest to jeden z najważniejszych jak i najpiękniejszych dni w naszym życiu. Zorganizujcie wszystko według własnych marzeń – to Wasz dzień!

Co myślicie o organizacji ślubu w plenerze? Byliście już na takiej uroczystości?

Nowszy post Starszy post

Similar Posts