Kilka centymetrów więcej? – to nie problem, Chamaripa and mens high heel dress shoes – .

Jednym z atrybutów męskości dla mnie jest wzrost. W naszej obyczajowości utarło się, że mężczyzna powinien być wyższy od swojej wybranki. Kobieta powinna być tą niską bezbronną osóbką, którą wysoki postawny mężczyzna powinien chronić.
Co jednak zrobić gdy tych kilku centymetrów brakuje? Odpowiedź jest prosta sklep Chamaripa i ich oferta mens high heel shoes. To bardzo sprytne buty, które są tak uszyte, że potrafią dodać kilka centymetrów wzrostu. W pewnym sensie można nazwać to obuwie “szpilkami” dla mężczyzn. Najlepiej sprawdzają się w sytuacji większych galowych wyjść. Jeżeli para jest podobnego wzrostu i kobieta planuje do wieczorowej sukni założyć nieprzyzwoicie wysokie szpilki, wtedy pojawia się problem.
Panowie mogą czuć pewien dyskomfort jeśli partnerka będzie patrzeć na nich z góry. Dla mnie osobiście para zdecydowanie lepiej się prezentuje jeśli mężczyzna jest chociaż odrobinę wyższy od swojej partnerki. W sklepie Chamaripa panowie znajdą sporą ofertę butów podwyższających nie tylko takich na wielkie wyjścia, ale również obuwia codziennego. Warto zauważyć, że podwyższenie, które jest zamontowane w butach jest świetnie zamaskowane  i dla kogoś niewtajemniczonego zupełnie niedostrzegalne. Dyskrecja jest bardzo dużym atutem tych butów W ofercie jest aż 8 różnych wysokości butów od 5 do 13 centymetrów. Oczywiście jak w każdym sklepie także i w Chamaripa możecie skorzystać z szeregu najróżniejszych ofert promocyjnych. Na stronie znajdziecie aż 5 rodzajów upustów , z których możecie skorzystać i  są naprawdę całkiem spore kwoty, więc warto się temu bliżej przyjrzeć. Sklep oferuje nie tylko mens high heel dress shoes, ale również podobny wybór obuwia dla kobiet. Jednak wśród butów dla pań znajdziemy: botki, adidasy i trampki, które w równie sprytny i dyskretny sposób maskują całe podwyższenie.

Co myślicie o takich butach, to dobry pomysł?

Similar Posts