Lakiery do naturalnego manicure My Secret – .

 

Jakiś czas temu marka My Secret wypuściła serię lakierów do paznokci, która w pierwszej kolejności urzekła mnie kolorami. CHOCOLATE Desire, bo o niej mowa to całkiem pokaźny pakiet moich ukochanych nudziaków.
Moje paznokcie już od dłuższego czasu odpoczywają od hybryd i wychodzi im to na dobre. W znacznym stopniu przywróciły je do “życia” dobre odżywki, oraz odpowiednie suplementy diety. W manicure skupiam się teraz na poszukiwaniu i testowaniu tradycyjnych lakierów do paznokci. Moje paznokcie tak pięknie odrosły, że malowanie ich sprawia mi ogromną przyjemność.

Lakiery CHOCOLATE Desire zapewne będą zajmowały wyjątkowe miejsce na mojej kosmetycznej półce. W mojej kolekcji znalazło się 8 odcieni. Mąż zapytał, po co mi tyle lakierów w jednym kolorze – faceci tacy właśnie są 😉


Na pierwszym zdjęciu kolor 286 Rainbow flakes. Jest to delikatnie mleczny lakier wypełniony kolorowymi płatkami. Bardzo fajnie prezentuje się na paznokciu. Można go używać w dwojaki sposób samodzielnie, lub nałożyć na kolor. Połyskujące płatki są doskonale zatopione w lakierze i nie tworzą chropowatej powierzchni. Na zdjęciu tego nie widać, ale tych drobinek jest naprawdę dużo i pięknie się mienią, Na drugim zdjęciu najjaśniejszy ze wszystkich nudziaków 287 Almond Milk. Ta nazwa idealnie oddaje jego kolor na paznokciu.

Na zdjęciach powyżej widzicie kolejno odcienie 288 Peach Cookies i 289 Honey.

Najmniejszy paznokieć pomalowałam odcieniem 290 Coffe with Milk. Ten kolor lakieru najbardziej mi się spodobał, ale na pewno zmieniłabym mu nazwę, bo dla mnie to kolejny z bardziej ciepłych tonów i brzoskwiniowych odcieni.

Na ostatnim zdjęciu kolejno od lewej strony 291 Coffe Macarons293 Cocoa i 294 Milk Chocolate.

Buteleczka wypełniona lakierem ma pojemność 10 ml. Ich trwałość to 24 miesiące, także wystarczą na długo. Konsystencja lakieru jest jak najbardziej odpowiednia. Pędzelek nie jest zbyt wąski i przede wszystkim włosie jest odpowiedniej miękkości dlatego bardzo wygodnie pracuje się nim na paznokciu. Żeby dobrze pokryć paznokieć, potrzebne są dwie warstwy, jedna to za mało, ponieważ widać prześwity. Na pochwałę zasługuje trwałość. Przez 3 dni jest perfekcyjny, później nie odpryskuje tylko zaczyna się ścierać. Podkreślam tutaj, że wszystkie domowe prace wykonuję bez rękawiczek, także lakier nie miał łatwego życia. Cena to ok. 10 zł, więc na prawdę warto. 

W końcu możemy odliczać już dni do lata. Co za tym idzie dni są dużo dłuższe, a dzięki temu mamy zdecydowanie więcej energii. Wszystko dzięki naturalnemu światłu, które jest odpowiedzialne za nasze lepsze samopoczucie. Daje nam ono więcej motywacji do działania, a promienia słońca wprowadzają dobry nastrój. O jak największy dostęp do naturalnego światła powinniśmy zadbać przede wszystkim w pracy. Tam bowiem łatwo o utratę motywacji i chęci działania. Jeżeli nie możemy liczyć na nie przez okna, to warto pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu. Jeżeli biuro firmy mieści się na ostatniej kondygnacji lub poddaszu świetnym uzupełnieniem będą w tym przypadku świetliki dachowe. Spory wybór znajdziecie na stronie owdtech.pl/swietliki-dachowe. Tam też dowiecie się o wszelkich zaletach ich montażu w budynkach. Najlepiej pomyśleć o tym jeszcze na etapie projektu budynku i powierzyć ich wykonanie i montaż profesjonalnej firmie. 

Używałyście już tych lakierów? Jak sprawdziły się w Waszym przypadku?

Similar Posts