Living Water technology – Czym jest technologia żywej wody ? – .


Istnienie całego ekosystemu zawdzięczamy wodzie. Jest obecna w naszym codziennym życiu, oraz wypełnia nasz organizm. Jest najbardziej niedocenianą substancją, używamy jej każdego dnia bez większego zastanowienia. Postanowiłam Wam dzisiaj przybliżyć pojęcie “żywej wody”.

Woda w naszym organizmie to podstawa zdrowia i funkcjonowania. Dlatego nie powinniśmy bagatelizować tego jaki rodzaj wody spożywamy. Jest ona źródłem życia, zdrowia i dobrego samopoczucia. Niedobór wody w organizmie wpływa na zmęczenie, bezsenność, złe samopoczucie, nerwowość, a w konsekwencji może prowadzić do konsekwencji zdrowotnych. Wiadomo, że liczy się ilość spożywanej przez nas wody, ale trzeba również zwrócić uwagę na jej jakość. 

Czym jest “żywa woda”?

1.To jedyna woda na naszej planecie, która jest niezniszczalna.

2.To woda, która ma zdolność naprawiania wody słodkiej i słonej. 

3.To woda, która zapobiega tworzeniu się błędów replikacji DNA. 

4.To woda, która reaguje na każdego człowieka indywidualnie. 

5.To woda o niespotykanie silnej energii życia. 

6.To woda, która uratuje życie. 

7.To woda, która przywraca życie martwej wodzie.

Technologia “żywej wody” opiera się na wodzie wzorcowej. Woda wzorcowa to 100% orto-klastrów i 0% para-klastrów. Proporcje między orto- a para- klastrami stanowią o tym, czy woda jest żywa, czy martwa. Woda płynąca w kranie posiada około 5% orto do 95% para-klastrów, co zdecydowanie klasyfikuje ja jako wodę martwą.

Gdzie można kupić “żywą wodę” ? 

Samej żywej wody nie znajdziecie na sklepowej półce. Produkty, które sprawią, że woda którą posiadacie stanie się “żywa” dostępne są na stronie harmony2.com . Znajdziecie tam między innymi specjalne kubki, podstawki i kule do ożywiania wody. Produkty te zmieniają stosunek orto do para wody kranowej –  do 60% orto i 40% para-klastrów, po czym zdecydowanie można stwierdzić , że woda jest żywa.

Spośród wymienionych produktów moja uwagę zwróciła najbardziej Aktywna podstawka. Działa ona w oparciu o technologię żywej wody. W pełni wykorzystuje  energię natury oddziałując specjalnie opracowaną wodą wzorcową znajdującą się wewnątrz podstawki. Podstawka ożywia (przywraca naturalną strukturę) wszelkiego rodzaju płyny. Stawiając na podstawce szklankę z wodą sokiem lub innym płynem po 15 sekundach otrzymujemy płyn o najlepszych właściwościach.

Do czego można używać żywej wody?

  • picie wody, oraz innych napojów spozywczych
  • przygotowywanie posiłków- zupy, soki, kompoty, sosy, wywary
  • przygotowywanie naparów z ziół – wzmacnia działanie ziół
  • podlewanie roslin
  • mycie produktów spożywczych

Jak żywa woda wpływa na organizm ?

Ma ona szereg pozytywnych skutków dla zdrowia jest to m.in: poprawa utlenowania krwi, stabilizacja funkcji serca, zwiększenie mocy układu immunologicznego, przeciwdziałanie wysuszaniu skóry, trądzikowi, łuszczycy, powstawaniu zmarszczek. Przeciwdziałanie stresom, alergii i astmie. Polepszenie procesu oczyszczania wątroby, krwi i nerek. Poprawa zdrowia u cukrzyków i zmniejszenie zapotrzebowania na insulinę.

Żywa woda posiada jeszcze wiele prozdrowotnych właściwości, jednak najlepiej przekonacie się o tym zagłębiając się w ten temat i wypróbowując ja na własnym organizmie. 

Słyszeliście już o zagadnieniu “żywej wody”? Co , o tym myślicie ?

Similar Posts