Love Potion Secrets Oriflame – .

Czas jesieni to nie tylko zmiana garderoby na cieplejszą. Ta pora roku to moment kiedy chcemy otaczać się ciepłem w każdym możliwym aspekcie życia. Oprócz ciepłych ubrań wybieramy również znacznie cieplejsze w swoich nutach zapachy.

W okresie lata i wiosny wybieramy perfumy lżejsze, takie których aromat orzeźwia. Najbardziej sprawdzają się wtedy perfumy, których zapach w dużej mierze bazuje na owocach. Natomiast w okresie jesieni poszukujemy bardziej otulających perfum.
Love Potion Secrets

Rodzaj zapachu – orientalny
Nuta głow y – ananas, mandarynka, truskawka
Nuta serca – ambra, białe kwiaty, nektarynka
Nuta podstawy – biała czekolada, drzewo sandałowe Jeżeli nie znacie zapachu tej wody perfumowanej, to na pewno nie przejdziecie obok niej obojętnie chociażby ze względu na flakonik. Buteleczka naprawdę robi wrażenie i przyciąga wzrok, także można zakochać się już w samym opakowaniu. Jest to bardzo niska, wręcz płaska buteleczka zakończona bardzo smukła nakrętką. Wygląda na tyle nietypowo, że po prostu trzeba sprawdzić zapach. Zapach tej wody to przede wszystkim truskawki. Na pierwszy ogień idą zdecydowanie owoce. Później daje o sobie znać nuta białej czekolady. Zapach zatem trzeba zaliczyć do słodkich. Jest bardzo otulający, ja określiłabym go jako nieco pudrowy. Ta pudrowość i jednocześnie kremowość według mnie czyni ten zapach idealną propozycją na jesień. Na stronie znalazłam informację, że ten zapach to unisex. Nie wiem, czy jakikolwiek mężczyzna zdecydowałby się na taki flakonik i chciałbym pachnieć słodkościami. Dla mnie to zdecydowanie propozycja tylko i wyłącznie dla kobiet. Gdy już ulotni się słodycz owoców i czekolady zapach przechodzi zdecydowanie w nuty białych kwiatów. Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się na wieczór. To typowo randkowa kompozycja zapachowa. Jest słodko, jest kremowo, chwilami wręcz pościelowo. Jednak nie jest to słodycz dusząca i drażniąca. Jest to bardziej dziewczęce wydanie tej słodkości. Słodycz w perfumach zawsze kojarzyła mi się źle. Na myśl przychodziły mi zapachy duszące i przytłaczające. Love Potion Secret to bardziej eleganckie i subtelne wydanie słodyczy. Podsumowując jest słodko, kobieco, trochę cukierkowo. Jednocześnie jest też elegancko i subtelnie. Jedyny mankament tej wody to jej trwałość. Warto byłoby mieć ją przy sobie, by psiknąć się ponownie w ciągu dnia, jednak noszenie tego flakoniku w torebce nie jest zbyt wygodne.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o marce Oriflame i poznać inne zapachy, oraz kosmetyki polecam Klub konsultantek.



Znacie ten zapach? Jakie są wasze wrażenia?

Nowszy post Starszy post

Similar Posts