Meet the Zaful – .

W maju zaczęłam współpracę ze sklepem Zaful. Troszeczkę się obawiałam jakości ubrań, ale jestem bardzo zadowolona 🙂 Właśnie dzisiaj dotarło do mnie pierwsze zamówienie, ale o tym w kolejnym poście. Dzisiaj chciałam wam trochę opowiedzieć o samym sklepie. 

O Zaful dowiedziałam się z innych blogów i sama postanowiłam przetestować tą markę. Zaful to sklep z odzieżą i dodatkami dla kobiet. Znajdziemy tutaj : kostiumy kąpielowe,ubrania sportowe,spódnice, kombinezony sukienki, bluzki, dodatki a nawet buty. Wybór jest naprawdę ogromny, wiele fasonów, kolorów i różnych styli modowych. Jestem przekonana , że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. W sklepie możemy znaleźć tez ubrania plus size.

Ja jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Przede wszystkim jestem mile zaskoczona jakością. Wysyłka też jest szybka, ponieważ paczka dotarła do mnie po 2 tygodniach od zamówienia. Mam nadzieję, że nie raz jeszcze wrócę do sklepu Zaful.

Pamiętajce, że Zaful obchodzi swoją trzecią rocznicę dlatego możecie skorzystać z szeregu różnych promocji. Na hasło : ZafulChen  wpisane w odpowiednie okienko podczas zakupów otrzymacie rabat 🙂

Ja tym razem wybrałam dla siebie letnią sukienkę w modnym tego sezonu kolorze niebieskim

KLIK

Kolejna letnia sukienka

Wygodny dres

A jako dodatek  bransoletka

Similar Posts