Męska kamizelka, czyli trendy na wiosnę 2019 – .

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Zdecydowanie czuć ją już w powietrzu. Dlatego najwyższa pora na nową garderobę. My kobiety na bieżąco śledzimy trendy. Warto też zainteresować się tym, co na ten sezon projektanci proponują dla mężczyzn.

W tym sezonie projektanci mody męskiej nastawili się przede wszystkim na elegancję. Nie ma bowiem nic bardziej męskiego w modzie niż niewymuszona elegancja. Nie oznacza, to że mężczyźni na co dzień muszą chodzić w garniturach. Swoją drogą ogromna szkoda, bo w dobrze dobranym garniturze mężczyźni wyglądają zjawiskowo 😉  Elegancka męska kamizelka na co dzień  również będzie świetnym rozwiązaniem. Można ją łączyć praktycznie z większością spodni. Świetnie będzie wyglądała zarówno z jeansami,  jak i spodniami typu chinos.
Kamizelka męska nie jest już bowiem częścią garderoby zarezerwowaną jedynie do typowo eleganckich stylizacji. Można z nią bowiem stworzyć ciekawy casualowy look. W moim odczuciu świetnie zastąpi marynarkę np. w bardzo upalny dzień. Niektóre zawody lub okoliczności wymagają od naszych mężczyzn bycia eleganckimi nawet gdy żar leje się z nieba. Wtedy taka kamizelka będzie świetnym rozwiązaniem. Kamizelka w tym sezonie będzie przeżywała swoją druga młodość. Jakiś czas temu projektanci całkiem z niej zrezygnowali. Mężczyzna w kamizelce nie kojarzył najlepiej. Jednak jak wiadomo moda cały czas ewoluuje i jednocześnie powraca do źródeł. Tak samo stało się z kamizelkami. Na przestrzeni lat zdecydowanie zmieniły swój fason. Są idealnie dopasowane i podkreślają męski tors. Kamizelka jest propozycją nie tylko dla młodych mężczyzn. Będzie idealna dla panów w każdym wieku. Umiejętnie dobrana do reszty garderoby, odświeży całą stylizację i nada jej nowoczesności. Oczywiście w modzie niezmiennie będzie jeans, na panów czeka wielki powrót do lat 80. Ten materiał jest nieśmiertelny i w każdym sezonie projektanci ukazują go w nowej odsłonie. Będzie to też wiosna w mocnej odsłonie kolorystycznej. Królować będzie szałwia, oraz limonka. Nonszalancką elegancję tego sezonu będą reprezentować eleganckie kamizelki – najlepiej dwurzędowe w połączeniu z t-shirtami. Co mnie bardzo cieszy w modzie jak zawsze jest skóra. Skórzane kurtki i buty będą jak najbardziej pożądane.

Czy Wasi Panowie lubią taki styl? Co króluje w ich garderobie?

Nowszy post Starszy post

Similar Posts