Moda męska wiosna 2020 – .

We wszystkich butikach pojawiły się już wiosenne kolekcje. Sprawdzimy, co w tym sezonie sklepy przygotowały dla mężczyzn. 

Od kilku lat moda męska stała się równie kolorowa i zróżnicowana co moda damska. Dzięki czemu możemy zaobserwować na ulicach coraz lepiej ubranych mężczyzn. Panowie stali się świadomi swojego wyglądu i poświęcają coraz więcej uwagi temu co noszą. Dresowe spodnie i wyciągnięty t-shirt dawno odeszły w zapomnienie. Współcześni panowie potrafią bawić się modą równie dobrze, jak kobiety. Eksperymentują z dodatkami, stawiają na akcenty kolorystyczne. A co ważne na bieżąco śledzą modowe trendy. Wszystkie propozycje stylizacji pochodzą ze strony Denley.pl  Przez ostatnie 20 lat moda męska bardzo się zmieniła. Panowie wyskoczyli z obszernych spodni i za dużych koszul. Odeszły inspiracje kulturą hip-hopu. Kolekcje ubrań stały się bardziej eleganckie, a producenci odzieży postawili na ubrania typu slim. Męskiej modzie wyszło to zdecydowanie na dobre. Ubrania tego typu znacznie lepiej podkreślają sylwetkę, co po części skłoniło mężczyzn do dbania o swoje ciało.

Moda męska na co dzień


Panowie zaczęli dbać o swój wygląd nie tylko od święta. Codziennie na ulicy możemy spotkać świetnie wystylizowanych facetów. Mężczyźni już nie boją się mody zwłaszcza w jej casualowym wydaniu. Panowie nie boją się już kolorów i sportowej elegancji. W tym sezonie wiosennym w sklepach znajdziemy dużo jasnych kolorów i oczywiście ponadczasowy jeans.
W tym sezonie mężczyźni pracujący w biurze mogą zaszaleć z koszulami. Aby uwolnić panów od krawatów pojawiły się koszule z kolorowymi akcentami, które nie wymagają już dodatkowych ozdób. W tym sezonie wiosennym w modzie biurowej takie koszule będą bardzo na topie. W luźniejszym wydaniu można je łączyć nawet z jeansami.  Poniżej zobaczycie też  propozycje spodni, które będą idealną propozycją do biura lub na ważne spotkanie.

Od kilku sezonów nie mija moda na kurtki typu parka. Był to typ kurtki, która swój czas świetności przeżywała w latach 80 tych. Wiadomo jednak, że moda niczym bumerang zawsze powraca. Parki powróciły najpierw do damskich szaf, a teraz w bardziej sportowym wydaniu podbijają też modę męską. 

Wiosna to także czas kiedy z szafy wyciągamy kamizelki. Bezrękawniki są idealną opcją na słoneczne, ale niezbyt ciepłe jeszcze wiosenne dni. Najbardziej sprawdzą się one do luźnych stylizacji streetstylowych.

Wiosna w modzie, to podobnie jak w przyrodzie czas kolorów. To właśnie we wiosennych kolekcjach pojawia się najwięcej nowych trendów i świeżości. We wszystkich domach mody, to wiosenne kolekcje przygotowywane są z największym zaangażowaniem twórców. W modzie męskiej w dalszym ciągu będzie królowała sportowa elegancja i streetstyle przepełniony odważnymi kolorami. 

Similar Posts