Nowości do paznokci w Drogerie Natura – .

Już jakiś czas pojawiły się u mnie nowe lakiery do paznokci marki SENSIQUE, oraz korektory MySecret. Najwyższa zatem pora pokazać Wam wszytko na blogu. Nowości możecie kupić oczywiście w Drogerie Natura.

Już od ładnych kilku miesięcy mam przerwę w hybrydach. Paznokcie odpoczywają, a ja już przywykłam do malowania ich tradycyjnymi lakierami. Tak weszło mi to w krew, że dany kolor nosze na paznokciach tylko 2 dni. Moje naturalne paznokcie pięknie odrosły i mają się coraz lepiej a pomalowane wyglądają jak hybrydy.

W mojej kolekcji znalazło się 8 nowych lakierów Sensique Color. Od najciemniejszego: 227 mystical gem, 226 ultra violet, 225 green garnet, 224 burgundy, 223 crushed velvet, 222 terra cota, 221 cuper luster, silk scraf. Lakiery pokochałam od pierwszego użycia. Pięknie kryją, wystarczy jedna warstwa i mamy bardzo ładnie pomalowaną płytkę bez prześwitów. Przy tym najjaśniejszym perłowym kolorze potrzebowałam jednak dwóch warstw, bo były delikatne smugi. Przy drugiej warstwie już nie było ich widać. Lakiery wysychają naprawdę szybko. Pędzelkiem operuje się bardzo wygodnie i malowanie to czysta przyjemność. Jeżeli chodzi o trwałość to przez 3 dni mamy ideał. W 4 dniu zaczyna się ścierać. uważam to za całkiem niezły wynik w przypadku tradycyjnych lakierów. Kolejnym ich plusem jest niewygórowana cena. Możemy je kupić za ok. 10 zł. Ich pojemność to 10 ml, więc są spore. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości i pojemności.
Wśród nowości znalazły się również korektory marki MySecret. Korektory Long Weraing Concealer dostępne w dwóch odcieniach nr 03 Honey i nr 02 Warm Beige. Bardzo lekkie w swojej konsystencji. Wykończenie matowe, krycie określiłabym jako średnie. Delikatnie ciemnieje na skórze, ale naprawdę zaledwie pół tonu. Skóry trzyma się świetnie, bardzo szybko zastyga, ale nie tworzy skorupy. Nakładany za pomocą wygodnej pacynki. Ja nie mam wielu niedoskonałości do ukrycia i u mnie sprawdza się świetnie. Aktualnie w promocji po ok 12 zł. Warto też wspomnieć, że nadaje się dla wegan. W składzie nie zawiera: parabenów, parafiny, wazeliny,

Poznałyście już nowości z Drogerie Natura? Co o nich sądzicie?

Nowszy post Starszy post

Similar Posts