Peppa Pig – magazyn dla najmłodszych – .

Świnka Peppa kilka lat temu zawojowała serca wszystkich małych widzów. Na tej bajce wychował się mój syn, a teraz także moja córka, która jak każda mała dziewczynka jest jej wielka fanką. Bajka jest na tyle popularna, że możemy kupić dla naszych dzieci już dosłownie wszystko sygnowane tą postacią. 

U mnie w domu sympatyczna Peppa również gości w wielorakich wydaniach: ubrania, zastawa stołowa, produkty spożywcze, najróżniejsze zabawki, a teraz przyszła również pora na magazyn dla maluchów. Różowa Świnka jest najbardziej popularna wśród małych dziewczynek – moja prawie 2,5 letnia Nina po prostu za nią szaleje. Ostatnimi czasy córka zaczęła coraz bardziej interesować się książeczkami i malowankami. Mogę powiedzieć, że po prostu jest już bardziej świadoma tego, do czego służą i jak się nimi bawić. Dlatego zdecydowałam się poszerzyć jej zainteresowania i sprawiłam jej niespodziankę w postaci gazetki z jej ulubioną bohaterką bajek.

Gazetka pochodzi z Wydawnictwa Media Service Zawada. W środku znajdziecie malowanki, łamigłówki oraz historyjki z głównymi bohaterami bajki. Magazyn to aż 33 strony wspaniałej zabawy. Dla takiego malucha to naprawdę zajęcie na kilka długich dni.

Dodatkowo wraz z gazetką mały czytelnik otrzymuje niespodziankę, w tym numerze był to znikopis!! Nina jest nim zachwycona i pierwszego dnia towarzyszył jej przez kilka godzin. Jak na dodatek do gazetki muszę przyznać, że jest dosyć solidny.

W środku magazynu znajdziemy m.in Bajeczkę na dobranoc, oraz szereg najróżniejszych aktywności dla naszej pociechy. Wesołe wierszyki, dostosowane do wieku zagadki i kolorowanki. 

Moja mała czytelniczka spędziła przy tej gazetce cały dzisiejszy dzień świetnie się bawiąc, a bajeczki które znalazły się na stronach magazynu utuliły ją dzisiaj do snu.

A Wasze dzieciaki lubią Świnkę Peppę? Kupujecie im takie magazyny?

Similar Posts