Perfumy Nicolle – .

Dzisiaj chciałam was zapoznać z firmą, która produkuje odpowiedniki perfum znanych marek. Ja o firmie Nicolle słyszałam już nie raz, ale nie miałam wcześniej możliwości wypróbowania ich zapachów.

Na stronie znajdziecie cały szereg odpowiedników zapachów znanych marek,  zarówno męskich jak i damskich. Ja tez już znalazłam na stronie swój ulubiony zapach 🙂

Biorąc pod uwag fakt, że mój mąż za kilka dni obchodzi urodziny postanowiłam wybrać zapach właśnie dla niego. Zawsze lubił zapach Hugo Boss Hugo – dlatego taki właśnie zamiennik dla niego zamówiłam.  Wśród zapachów Nicolle był to numer 718. Za buteleczkę tych perfum w oryginalne musiałbym zapłacić ok 200 zł. W perfumerii Nicolle za buteleczkę  30 ml tego samego zapachu – zapłacimy 24,99 zł. Oszczędność jest ogromna.  Ja otrzymałam perfumy o pojemności 30 ml w bardzo eleganckim szklanym opakowaniu – bez zbędnych etykiet co uważam za duży plus. Buteleczka jest przez to bardzo szykowna.

Na zapach składa się: lawenda, jodła,geranium, szałwia, cynamon, mięta, cedr, jabłko, goździki, jaśmin, bergamotka, bazylia.

Jakie są zalety: zapach jest trwały na ciele wytrzymuje kilka godzin, a na ubraniu dużo dłużej. Kolejną zaletą sklepu jest możliwość wyboru pośród kilkunastu pojemności naszego zapachu. Zaczynając od 3 ml testerów kończąc na 250 ml plastikowych buteleczkach – ceny oczywiście są adekwatne do pojemności 🙂 Zakup testerów to moim zdaniem bardzo dobra opcja jeżeli nie jesteśmy pewni tego jaki zapach chcemy wybrać. A mniejsze pojemności buteleczek są fajne dla kogoś , kto ma np. kilka ulubionych zapachów, których lubi używać naprzemiennie. 

Ja z pewnością będę powracać do sklepu Nicolle bo uważam, że nie warto przepłacać !

A dla WAS mam niespodziankę na hasło: BLOG – otrzymacie 10% rabatu na zakup perfum Nicolle 🙂

Poniżej możecie zobaczyć ja prezentują się perfumy Nicolle.


Similar Posts