Personalizowane prezenty od My Gift Dna – .

Dzisiaj chciałam podsunąć wam pomysł na piękne personalizowane prezenty. Właśnie zaczyna się sezon ślubów, a jak wiadomo każdy szuka czegoś wyjątkowego dla młodej pary. Ja ze strony My Gift Dna dla siebie wybrałam coś co sama chciałbym dostać w podarunku ślubnym. Coś co jest jednocześnie piękne i praktyczne.

Mowa tutaj o tacy śniadaniowej 🙂 U mnie jak na razie służy za tacę do kawy. Bo cóż może smakować lepiej niż kawa wypita w na tarasie w towarzystwie męża? Chyba tylko śniadanie podane do łóżka 🙂 A mając w końcu taką piękną tacę , mam nadzieję, że i tego się doczekam!

Taca jest bardzo solidna, wykonana z drewna sosnowego. Jej wymiary to 50×30 cm, także zmieścimy na niej nie tylko serwis kawowy, ale także całkiem spore śniadanie. Taca jest bardzo solidna i nie musimy obawiać się, że ugnie się pod ciężarem. Nie musimy się martwić, że będzie zajmowała dużo miejsca ponieważ stabilne nóżki na których stoi nasza taca są składane. Do przenoszenia mamy dwa bardzo wygodne uchwyty.


Dlaczego taca śniadaniowa jest nie tyko praktyczna, ale także wyjątkowa? Ponieważ możemy ją w dowolny sposób spersonalizować. Grawer wykonany jest techniką laserową najwyższej jakości, także nie musimy obawiać się , że za jakiś czas się zetrze lub będzie niewidoczny. Zobaczcie na zdjęciach jak pięknie prezentuje się grawer, który wybrałam 🙂Co ważne wysyłka naszych prezentów od My Gift Dna odbywa się jeszcze w tym samym dniu lub w kolejnym dniu roboczym. Także nie musimy czekać tygodniami na wykonanie niebanalnego prezentu 🙂 Na stronie znajdziecie również wiele innych podarunków, które możecie spersonalizować dla bliskiej wam osoby . Także, jeżeli nie chcecie po raz kolejny podarować komuś banału to koniecznie zajrzyjcie na stronę My Gift Dna i sprawdźcie ich ofertę.


Similar Posts