Prezent dla niej – Surprise Candle , czyli świeczka z biżuterią – .

Czas jesieni i zimy to okres, w którym lubimy otaczać się blaskiem świec. Ogień tworzy niepowtarzalny nastrój, natomiast aromat zapachowej świecy uspokaja i koi nerwy. Dlatego też tak bardzo lubimy obdarowywać się świecami. 

Wiadomo nie od dzisiaj, że kobiety uwielbiają biżuterię. Wszelkiego rodzaju błyskotki wywołają radość u każdej z pań. Czyż jest kobieta, która nie ucieszyłaby się z bransoletki, kolczyków lub pierścionka? Wydaje mi się, że jest to pytanie retoryczne. Idealnym dodatkiem do biżuterii jest oczywiście blask świec. Od jakiegoś czasu taki duet możecie dostać u Surprise Candle.
Jak sama nazwa mówi jest to świeczka z niespodzianką. Jednak nie taka zwykła świeczka, a tym bardziej niezwykła jest znajdująca się w środku niej niespodzianka.  Surprise Candle to ręcznie wykonane świece z wysokiej jakości naturalnego wosku palmowego, dzięki czemu podczas palenia nie wydzielają dymu. Świece są całkowicie naturalne, ekologiczne i biodegradowalne, a czas ich spalania jest niemalże dwukrotnie dłuższy niż tych wykonanych z wosków syntetycznych. Nawet sam knot jest wykonany ze 100 % bawełny. Dlatego jeżeli dla Was i osoby obdarowywanej ma znaczenie środowisko i ekologia, to podarunek w postaci Surprise Candle będzie idealnym rozwiązaniem. Dopełnieniem samego blasku świec są oczywiście dodane do nich olejki zapachowe. Zapalając Surprise Candle otuli nas nie tylko płomień świecy, ale przede wszystkim delikatny aromat. Jak wiadomo aromaterapia doskonale wpływa na układ nerwowy i odpręża organizm. W okresie jesieni i zimy jest niezwykle ważne aby fundować sobie takie drobne przyjemności jak choćby aromatyczny wieczór przy świecach, bowiem wpływa to kojąco na nasz organizm.
W każdej świecy Surprise Candle znajdziecie biżuterię o średniej wartości 150 zł. Dołączona biżuteria wybierana jest losowo. Wybieracie jedynie typ biżuterii, czyli: naszyjnik, bransoletka lub pierścionek. Dlatego też jest to prawdziwą niespodzianką. Prezent taki jest naprawdę wyjątkowy, łączy bowiem to, co kobiety kochają najbardziej czyli piękną biżuterię, oraz niezwykłą aurę świecy. Jest to podarunek, który zapewne ucieszy każdą kobietę i tą starszą i młodszą. Bez obaw można zakupić taką świecę dla swojej żony, dziewczyny, mamy, córki, czy przyjaciółki.
Każdy, kto posiada świecę Surprise Candle może wziąć udział w konkursie. Wystarczy opublikować zdjęcie świecy na swoich portalach społecznościowych FB i IG z #SurpriseCandle . Zwycięzcy zostaną opublikowani raz w tygodniu na portalach społecznościowych Surprise Candle.

Dlatego drogi Mikołaju, jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem prezentu to może Surprise Candle będzie idealnym rozwiązaniem?

Nowszy post Starszy post

Similar Posts