Prezent na Dzień chłopaka – .

Już za kilka dni w kalendarzu Dzień chłopaka. Z tej okazji chciałam Wam pokazać jaki prezent Nina przygotowała dla swojego starszego brata. 

Oskar przez 6 lat był jedynakiem, więc trochę się obawiałam jak zareaguje na powiększenie się rodziny. Jednak strach ma wielkie oczy i oczywiście nie potrzebnie się przejmowałam. Mój syn okazał się być wspaniałym starszym bratem. Kocha Ninę bezgranicznie i mówi jej o tym codziennie. A jego mała siostrzyczka świata poza nim nie widzi. Największą rozpaczą Niny jest moment, kiedy Oskar wychodzi do szkoły. Chwila kiedy idziemy po niego do szkoły jest jej największą radością. Oczywiście zdarzają się też małe sprzeczki, ale generalnie dzieciaki żyją w sielance 😉 

Z okazji zbliżającego się dnia chłopaka postanowiłyśmy razem z Niną, że Oskar za swoja nienaganną postawę wobec siostry zasłużył na wyjątkowy prezent. Zdecydowałyśmy się na prezent personalizowany, bo chciałam żeby to było coś wyjątkowego.

Nasz wybór padł na grawerowany bidon. Zamówiłyśmy go na stronie MyGifDNA. 

Bidon jest wykonany ze stali nierdzewnej, jego pojemność to 550 ml, czyli idealna dla młodego sportowca. Wysokość bidonu to 22 cm, a średnica 7 cm – jest bardzo poręczny i mieści się do uchwytu w rowerze, oraz do kieszeni w plecaku. 

Zdecydowałam się na bidon ze stali nierdzewnej ponieważ kilka plastikowych uległo zniszczeniu. Oskar to bardzo energiczna jednostka, więc o uszkodzenia bardzo łatwo. Tutaj mam pewność, że bidon przetrwa niejeden upadek.

Grawer na bidonie wykonany jest wysokiej jakości laserem – jest bardzo precyzyjny i zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jest on mocno widoczny i ładnie kontrastuje z czarnym bidonem. 

Bidon jest bardzo wygodny ponieważ ustnik otwierany jest jedną ręką. Jest to spore ułatwienie np. podczas jazdy rowerem.

Oskar swojego bidonu jeszcze nie otrzymał. Nina wręczy mu go 30 września, ale mam 100 %, że będzie zachwycony. Znam dobrze mojego syna i już widzę ten blask w oku kiedy przeczyta, że jest: Najlepszym starszym bratem!! 

Do Dnia Chłopaka zostało kilka dni, ale na pewno zdążycie z zamówieniem, ponieważ MyGiftDNA wysyła prezenty najpóźniej następnego dnia roboczego.

A jaki Wy macie prezent dla swoich chłopaków ? 🙂

Similar Posts