Prezent na parapetówkę – .

Jest w naszej tradycji utarty i niepisany zwyczaj obdarowywania mieszkańców nowego domu prezentami. Miłym gestem jest gdy goście przyjeżdżając z pierwszą wizytą przyniosą upominek. Jako, że w ostatnim czasie mam to szczęście i jestem osobą obdarowywana takimi prezentami, chętnie podpowiem, co jest mile widziane.

Często takim prezentem jest kwiat. U mnie zawsze mile widziany. Jeżeli macie ogród i chcecie go zagospodarować, to urządzając tak zwaną “parapetówkę” możecie zaznaczyć swoim gościom, że ucieszą Was sadzonki do ogrodu. Jeżeli jest to pierwsze mieszkanie to zazwyczaj młodym osobom daje się prezenty bardziej praktyczne. Takie, które przydadzą się w codziennych domowych obowiązkach.
Idąc na parapetówkę do rodziny, która można by powiedzieć ma już wszystko nie mamy łatwego zadania. Zwłaszcza też gdy w domu tym są dzieci. Bo to przecież one najbardziej cieszą się z prezentów. Najfajniej wtedy jest kupić prezent na parapetówkę, który ucieszy wszystkich domowników. U nas takim podarunkiem okazała się maszyna do popcornu. Wiecie, że wcześniej nawet nie wiedziałam, że można coś takiego kupić?! Przyjaciele dobrze Nas znają i wiedzą, że uwielbiamy rodzinne wieczory filmowe. Zawsze wtedy towarzyszy nam duża ilość popcornu. Dlatego prezent jaki otrzymaliśmy tak bardzo nas ucieszył. Dzieciaki można powiedzieć, że oszalały na punkcie maszynki do popcornu. Także  od pewnego czasu, popcorn jemy codziennie 😉 Ważne jest też, że do zrobienia popcornu wykorzystywane jest gorące powietrze. Także nie jest potrzebny żaden rodzaj tłuszczu. Z jednego dozowania do maszynki wychodzi spora miska popcornu. Urządzenie nagrzewa się, więc lepiej nie dawać go młodszym dzieciom, ale mój 10 latek już świetnie sam sobie z nim radzi. Zestawiłam ją na zdjęciach z multicookerem, abyście mogli zobaczyć jaka jest gabarytowo. Mi najbardziej podoba się też wygląd tej maszynki. Jest stylizowana na sprzęt ze starego kina. Dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Bardzo fajnie prezentuje się w kuchni. Nie da się przejść obok niej obojętnie i każdy z naszych gości o nią pyta.

Moja maszynka pochodzi ze sklepu Toys4Boys Znajdziecie tam również szereg innych pomysłów na prezent. Moje dzieciaki namawiają mnie już na maszynkę do waty cukrowej, która jest tak samo stylizowana. Wszystkie produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również stanowią ozdobę domu.  Jeżeli zatem szukacie niebanalnego prezentu to polecam tam zajrzeć.

Similar Posts