Sukienki i stroje kąpielowe – lato 2019 – .

Kilka ostatnich dni to prawdziwa wiosna. Można powiedzieć, że lato mamy już za pasem. Uwielbiam taką pogodę i wysokie temperatury. Naprawdę ciężko mi było przetrwać pochmurną zimę. Dlatego z wielką ochotą robię zakupy i przygotowuję się na coraz cieplejsze dni.

Wiosna i lato to sezon, w którym zdecydowanie królują u mnie sukienki. Jestem z tych ciepłolubnych więc sukienka w zimę zdecydowanie u mnie odpada. W tym poście kilka sukienkowych inspiracji ze sklepu FashionMia. Już najwyższy czas zaopatrzyć się także w stroje kąpielowe, dlatego sprawdzę jakie stroje proponuje ten sklep.

Sexy dresess – pod tym hasłem zaczęłam szukać sukienek. W końcu jaka pora roku jak nie lato jest najbardziej sexy 😉 Myślałam, że pod tym zapytaniem znajdę jakieś szalone miniówki. Ku mojemu zdziwieniu zobaczyłam naprawdę fajne sukienki. Takie, które nadają się na co dzień, ale też na uroczystości rodzinne. Poniżej możecie zobaczyć propozycje, które spodobały mi się najbardziej. W lato stawiam na zwiewne stroje. Uwielbiam tez wszelkiego rodzaju printy i falbanki. W takich akcentach na odzieży mieści się cała kobiecość stroju. Wniosek z tego jeden, aby wyglądać sexy nie potrzebujemy fikuśniej mini.


Stroje kąpielowe to u mnie dosłownie temat rzeka. Ciężko znaleźć mi taki, z którego byłabym zadowolona, dlatego zawsze kupuje kilka. Inny do pływania w jeziorze, inny typowo do opalania, jeszcze inny na basen. Także z każdym sezonem przybywa mi ilość women’s swimwear. W sklepie znalazłam kilka naprawdę fajnych propozycji. Najbardziej interesowały mnie stroje dwuczesciowe i to na nich skupiłam swoją uwagę. Tak jak na zdjęciach powyżej podobają mi się stroje w mocnych neonowych kolorach a połączeniu z czernią. Pięknie podkreślają opaleniznę.

Znacie sklep FashionMia ?

Similar Posts