Suplement Diety – Regital – .

Cztery pory roku to dla naszego organizmu prawdziwa karuzela. Najgorszym okresem dla naszej skóry, włosów i paznokci jest zima. Niskie temperatury, zimny wiatr i brak słońca to nie najlepsze warunki pogodowe, dlatego nasz organizm szybko reaguje niepożądanymi zmianami.

Przesuszone i matowe włosy, pękająca i zaczerwieniona skóra, oraz łamliwe paznokcie to w moim przypadku zimowy standard. Od jakiegoś czasu regularnie przyjmuję suplementy diety, ponieważ czuję, że mój organizm potrzebuje wsparcia. Wiem, że nie dostarczam mu w diecie wszystkich potrzebnych składników, staram się jednak uzupełnić te braki. Do mojej domowej apteczki trafiały już różne produkty, które miały za zadanie wspomóc moje słabe punkty. Wiosna to dodatkowo trudny czas dla naszych włosów ponieważ dopiero wtedy odczuwamy poważniejsze skutki przebytych zimą chorób. Mieszki włosowe są wrażliwe na infekcje, podwyższoną temperaturę ciała oraz zażywanie antybiotyków. Jednak skutki tego w postaci wypadania włosów są odczuwalne dopiero po ok. 4 miesiącach – obumierający włos bowiem jeszcze trochę pozostaje na swoim miejscu.  

W lutym zdecydowałam się wypróbować suplement diety Regital. Ma on za zadanie uzupełnić dietę w najistotniejsze składniki, które zapewnią nam zdrowe włosy, skórę i paznokcie. 

W składzie znajdziemy: Wapń, Fosfor, Żelatynę, Skrzyp polny, Magnez,Cholina, Witamina C, L-metionina, L-cysteina,  Otręby owsiane, Inozytol, RNA, Niacyna, PABA, Bioflawonoidy, Papaina, Szparag lekarski, Kwas pantotenowy, Rutyna, Witamina E, Cynk, Tiamina, Ryboflawina, Witamina B6, Żelazo, Mangan, Witamina A, Biotyna, Kwas foliowy, Jod, Selen, Witamina B12, Witamina D.

Suplement otrzymujemy zapakowany w bardzo fajny graficznie kartonik, który od razu zwrócił moją uwagę. Czarne opakowanie na pewno wyróżnia go wśród tłumu innych dostępnych suplementów. W środku znajdziemy biały słoiczek, z czarną etykietą. Ja osobiście wolę tabletki zapakowane w taki słoiczek ponieważ mogę postawić  je na blacie w kuchni, co przypomina mi o zażywaniu. Ma on blokadę przeciw dzieciom, co u mnie jest plusem bo jak wiadomo dzieciaki mają różne pomysły.

Tabletki są dosyć duże. Nie są powlekane, więc jeżeli ktoś ma problem z przełykaniem większych tabletek to może nie być łatwo. Ja nie ukrywam, że wole przekroić je na połowę. W opakowaniu znajduje się 60 tabletek. Zalecane spożycie to 2 sztuki dziennie. Ja na tą chwilę zużyłam jedno opakowanie. Na skórze nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów, włosy również są wydaje mi się w takiej samej kondycji. Jednak zauważyłam dobry wpływ tego suplementu na moje paznokcie. Są one w zdecydowanie lepszej kondycji. Przed nim brałam suplement typowo na włosy, więc mam pewność, że zdecydowanie twardszą płytkę i ich szybszy wzrost zawdzięczam właśnie suplementowi Regital. Wydaje mi się, że jedno opakowanie to po prostu za mało żeby mówić o wielkich efektach. Moje paznokcie widocznie są najbardziej podatne na pozytywne zmiany. Czy kupię kolejne opakowanie – na pewno. Z tej marki dostępne również serum do ust, które zamierzam wypróbować.

Jeżeli jesteście zainteresowani suplementem diety Regital jest on dostępny na stronie diagnosis.pl i  w sklepie medycznym adamed24.pl .

Uzupełniacie swoja dietę suplementami?

Similar Posts