Świece BISPOL – .


Ja swój dom wypełniłam relaksującym zapachem i światłem, dzięki świecom Bispol. Aromatyczny zapach w połączeniu z nastrojową muzyką, lub tak jak w moim przypadku z ciszą i książką w ręku, to idealna forma relaksu. Przy dwójce dzieciaków momenty, które są tylko dla mnie zdarzają się niebywale rzadko i co, za tym idzie wymagają celebracji. Płomień świecy w połączeniu z pięknym owocowym aromatem działa niebywale odprężająco. Takie chwile przy świecy z książką i gorącą herbatą pozwalają na moment oderwać się od codzienności, wyciszyć się i nabrać sił na kolejny dzień. Wiadomo bowiem nie od dziś, że aromaterapia ma korzystny wpływ na nasz nastrój. Dzięki kojącym zapachom możemy zafundować sobie odprężające chwile w zaciszu własnego domu. W aromaterapii nie tylko zapach jest ważny, ale również kolor świec, który również wpływa na nasz nastrój. W dzień warto palić świece w kolorach, które dodają sił i pobudzają nas do działania tj. pomarańczowy, czerwony. Wieczorem, aby się zrelaksować i wyciszyć polecane są świece koloru białego. 

Mój dom od jakiegoś czasu wypełnia zapach świec firmy BISPOL. Świece zawierają olejki eteryczne, które podczas spalania uwalnia przepiękny aromat. Ja chciałam wam przedstawić moje ulubione aromaty, czyli świece owocowe.

AURELIA

zapach waniliowo-pomarańczowy

Czas spalania: ok 6h

Świeca AURELIA pachnie przepięknie. Jak już wcześniej pisałam uwielbiam owocowe zapachy, tutaj pomarańcza została “okraszona” wanilią co czyni ze świecy idealną kompozycję zapachową. Po wypaleniu świecy szklany pojemnik możemy wykorzystać ponownie, np. do mini świec 🙂

Mini świece

W trzech kompozycjach zapachowych

 Ilość w opakowaniu: 6 szt.

Czas spalania: ok 4h

Co istotne wszystkie świece wypalają się do końca i  nie kopcą 🙂

Aby na własnych zmysłach wypróbować świece zapachowe zapraszam was prosto do producenta 🙂 

Similar Posts