Topestetic – krem Topmedica i balsamy do ciała Epionce – .

Moja skóra jest ostatnio przesuszona. Czułam, że balsam i krem którego aktualnie używam są niewystarczające. Postanowiłam zatem poszukać kosmetyków, które nie tylko bardziej nawilżą, ale również będą chronić moją skórę przed słońcem, na którego brak przez ostatnie kilka dni nie możemy narzekać. 

Na zakupy udałam się oczywiście do topestetic.pl. Jeżeli chodzi o profesjonalna pielęgnację skóry i wybór naprawdę dobrych produktów, to nie znam lepszego sklepu. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru kosmetyku zawsze możecie skorzystać z porad konsultantek, które chętnie doradzą odpowiedni dla Was produkt. Sklep uwielbiam też za taki fajny gest jakim są próbki kosmetyków i gadżety dodawane do każdego zmówienia.

Krem przeciwzmarszczkowy multiaktywny Topmedica SPF20


Zdecydowałam się na nowy krem na dzień. Oprócz nawilżenia zależało mi również na efekcie przeciwzmarszczkowym, oraz filtrze SPF. Podstawą jego składu jest brunatna alga, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej, krzem organiczny. Krem ma za zadanie nawilżyć skórę twarzy, oraz spłycić zmarszczki. Jego funkcją jest także uelastycznienie skóry, poprawa jej napięcia, oraz przyspieszenie regeneracji. 

Krem zamknięty jest w plastikowym słoiczku o pojemności 50 ml. Grafika jest bardzo oszczędna a samo opakowanie przejrzyste i czytelne. Kosmetyk ma dosyć nietypową konsystencję jeżeli chodzi o produkty do stosowania na dzień. Zazwyczaj kremy tego typu są bardzo rzadkie. Tutaj mamy formę masła. Byłam dosyć zaskoczona i bałam się, że będzie zbyt ciężki. Jednak trzeba go umiejętnie stosować, czyli nie należy nakładać zbyt wiele. Konsystencja jest bardzo treściwa, dlatego wystarczy naprawdę niewielka ilość. Jeżeli przesadzimy będzie rolował się pod makijażem. Z kremu jestem zadowolona ponieważ bardzo dobrze poradził sobie z przesuszeniami na moich policzkach. Po 8 dniach stosowania miałam już ten problem z głowy. Mój poprzedni krem pomagał jedynie doraźnie i już pod koniec dnia suche skórki wracały. Tutaj z efektu jestem zadowolona, krem stosuję od ponad miesiąca i moja skóra wygląda znacznie lepiej. 

Zestaw Epionce


Zestaw produktów marki Epionce to rewitalizujący balsam do ciała, oraz odżywczy krem do ciała. Wybrałam te produkty ponieważ zależało mi zarówno na produkcie do ciała na dzień o lżejszej konsystencji, oraz czymś mocniejszym na noc. Krem jest szczególnie polecany po zabiegach pielęgnacyjnych, takich jak depilacja, golenie lub peeling. Jest on dedykowany dla skóry atopowej i suchej, oraz podrażnionej. Balsam natomiast przeznaczony jest dla skóry, która straciła swoją jędrność i jest mniej elastyczna. Stosując te dwa kosmetyki działam kompleksowo na moją skórę. Balsam służy mi do pielęgnacji w ciągu dnia, natomiast na noc po wszystkich zabiegach nakładam na skórę krem barierowy Epionce. Ten duet doskonale zabezpiecza moją skórę, oraz nawilża wszelkie przesuszenia. Balsam ma bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Krem jest nieco bardziej treściwy w swojej formie jednak wchłania się równie szybko nie pozostawiając uczucia lepkości na skórze. Obydwa produkty mają przyjemny zapach cytrusów.

Ze swoich wyborów jestem zadowolona. Wiem na pewno, że to nie były moje ostatnie zakupy w topestetic.pl. Już powoli rozglądam się za kolejnymi produktami. 

Robicie zakupy w topestetic.pl ? Znacie któryś z tych produktów? 

Similar Posts