Tusz do rzęs Jafra Maximizing Mascara – .

Jafra Cosmetics gościła już na blogu z produktami do pielęgnacji twarzy. Jest to dosyć młoda marka na polskim rynku kosmetycznym, ale ja znalazłam już wśród produktów, które oferuje kilka hitów. Dzisiaj krótka recenzja tuszu do rzęs, który okazał się być jednym z nich.

Może rzęsy nigdy nie należały do zbyt spektakularnych, dodatkowo 5 lat temu kiedy przechodziłam ospę wypadła mi 50 % rzęs wyglądało to fatalnie. Rzęsy oczywiście odrosły, ale są bardzo rzadkie i cienkie. Zawsze szukam tuszy, które dodają objętości, bo tego mi w moich rzęsach najbardziej brakuje. Jednak często w tuszach pogrubiających spotykam się z tym, że sklejają one rzęsy. Poszukiwania tuszu idealnego nie są łatwe bo często też efekt pogrubienia bywa raczej komiczny i bardziej szkodzi niż pomaga.

Lash Maximizing Mascara  – efekt pogrubienia

Jest to tusz, którego zadaniem jest nadanie rzęsom objętości. Jeżeli chodzi o samo opakowanie to prezentuje się niebywale elegancko. Czarna matowa smukła tuba ozdobiona jedynie złotym napisem wygląda klasycznie, a jak wiadomo klasyka broni się sama w sobie. Dodatkowej nuty szyku nadaje mu złota nakrętka. 

W składzie znajdziemy opatentowane ekstrakty białka pszenicy i bawełny, które dodatkowo pielęgnują rzęsy. Tusz ma dosyć gęstą kremową konsystencję. Szczoteczka jest wykonana z włosia, jest bardzo gęsta i gruba. Ja bardzo zwracam uwagę na szczoteczkę – dla mnie to połowa sukcesu, bo nadal ciężko obsłużyć mi się tuszem, który ma gumową szczoteczkę. Włosie ładnie rozczesuje rzęsy, a nałożony tusz nie skleja ich.

Tusz nałożony nawet w 3 warstwach nadal wygląda bardzo naturalnie. Rzęsy są widocznie pogrubione, a efekt jaki uzyskałam zadowala mnie w 100%. Tusz spokojnie wytrzymuje na rzęsach od rana do wieczora. Nie kruszy się, nie tworzy grudek i nie odbija na powiekach. Jeżeli liczycie na efekt bardziej teatralny to ten kosmetyk nie jest dla Was. Jeśli jednak chcecie mieć w swojej kosmetyczce tusz, który podkreśli Wasz codzienny makijaż i będzie niezawodny w ciągu dnia to – Jafra Maximazing może się stać Waszym hitem.

Znacie markę Jafra? A może używacie ich kolorówki?

Similar Posts