Umywalki turystyczne dla miłośników podróży camperem! – .

Podróżowanie autem daje nam nieskończenie wiele możliwości. Pozwala na szybkie oraz wygodne przedostanie się do wyznaczonego celu. Jest ogromnym ułatwieniem podczas podróżowania zimą oraz może być jednocześnie naszym hotelem. Podróże jednak nie miałyby racji bytu, gdyby nie specjalne wyposażenie. O czym mowa? Zapraszamy do lektury. 

Akcesoria, które powinien posiadać każdy podróżnik

Zarówno podczas krótkiej, jak i długiej podróży musimy zadbać o wyposażenie się w kilka elementów. Nigdy nie wiadomo, czy nie najdzie nas chęć zboczenia z trasy i rozbicia obozowiska w zupełnie innym miejscu. Tam może okazać się, że nie posiadamy dostępu do bieżącej wody. Dla takich sytuacji, warto więc zaopatrzyć się w umywalkę turystyczną, zbiornik na wodę pitną oraz prysznic turystyczny.

Kiedy przydadzą nam się umywalki turystyczne?

Umywalki turystyczne mogą okazać się wybawieniem podczas podróży, która ciągnie się tysiące kilometrów. Na takich trasach, często zdarza się, że odległość pomiędzy jednym sklepem, a drugim jest niezwykle duża. Właśnie dlatego, warto zawsze mieć przy sobie urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli umyć ręce, twarz czy nawet włosy. Umywalka turystyczna sprawdzi się nawet w najbardziej samarytańskich warunkach podróżowania. Wedle naszych potrzeb oraz odległości trasy, którą chcemy przemierzyć, sami możemy zdecydować jaki litraż umywalki odpowiada nam najbardziej. Dostępne są baniaki 10, 15 oraz 20-litrowe. Każdy z nich posiada elementy dołączone w zestawie, o których opowiemy w dalszej części artykułu. 

Umywalki turystyczne produkowane z dbałością o każdy szczegół

Umywalki turystyczne, które znajdziemy na stronie https://water2go.pl/Umywalki-mobilne-turystyczne-c16  były udoskonalone przez wiele lat, aż osiągnęły formę, która sprawdza się najlepiej. Ilość małych elementów, została ograniczona do minimum, ponieważ wiadomo, jak często takie części lubią się gubić. Aktualnie należy do nich kranik, dozownik na mydło lub płyn do dezynfekcji oraz zaślepka. Umywalka posiada wzmocnione ścianki, dzięki czemu jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Znajdziemy w nich również specjalne wnęki do przechowywania ruchomych elementów, które zmniejszą prawdopodobieństwo ich zagubienia. Dodatkowym atutem są posiadane atesty oraz certyfikaty, które umożliwiają kontakt baniaka z wodą pitną. Umywalki posiadają wygodny uchwyt, który ułatwia ich podnoszenie, a zaprojektowane są w sposób, który ułatwia sztaplowanie. Dzięki temu, przy zakupie większej ilości, nie musimy martwić się o zmarnowane miejsce. 

Similar Posts