Wader Tech Truck – nowości zabawkowe – .


Dzisiaj na blogu ponownie królują dzieci. Witam Was już drugi raz w tym tygodniu w krainie zabawek Wader. Tym razem coś typowo dla małych miłośników wielkich maszyn. Jak sama się przekonałam nie tylko chłopcy lubią takie maszyny 😉 Jeżeli chodzi o Wader to jestem monotematyczna. Zawsze piszę, że te zabawki towarzyszą nam od lat, ale wspominam o tym bo oprócz stałych czytelników liczę zawsze na nowe twarze na blogu 🙂 I tak Trucki Wadera gościły już u nas dwa, jakiś czas temu powędrowały na podwórko i tam już zostały. Jedna kiedy Oskar zobaczył, że jest nowa wersja kolorystyczna tych lawet i do tego w zestawach są dwa pojazdy to oczywiście musiał je mieć. No taka już męsko – dziecięca natura, że samochód trzeba co jakiś czas wymienić na nowszy model.

Razem z Oskara tatą potrzymaliśmy go trochę w niepewności i samochodu nie dostał tak od razu. Trochę wiercił nam dziurę w brzuchu jednak byliśmy nieugięci i czekaliśmy na 5 z klasówki z matematyki (każda motywacja do nauki jest dobra). Oczywiście słowa dotrzymaliśmy i jak tylko pojawiła się piąteczka Oskar otrzymał swojego upragnionego Tech Trucka.
Nie spodziewałam się jednak, że mała Ninka też zachwyci się tym samochodem. Dobrze, że w zestawie był również mniejszy spychacz, więc zabawa mogła być wspólna.
Na lawecie oczywiście podróżują resoraki, a między nimi siedzą lalki i pluszaki 🙂 Nowe Tech Trucki zyskały nowe kolory i wydają się być już bardziej “dorosłe”. Naczepa posiada ruchomy zjazd, którym resoraki mogą swobodnie z niej zjechać. Jest ona ruchoma i można ją przypiąć na dwa sposoby. Dzięki nóżkom, które są zamontowane pod spodem może stanowić również samodzielnie stojącą przyczepę.
Na dużej lawecie oczywiście musiała się odbyć jazda próbna. Samochód nie służy oczywiście do przewożenia dzieci, ale wiecie jak to jest 😉
Mały spychacz posłużył świetnie do przewożenia klocków, a dołączony płotek stał się zagrodą dla zwierzaków. Łyżka w aucie oczywiście jest ruchoma tak jak jak w prawdziwym spychaczu.
Zabawki oczywiście są bardzo trwałe, wykonane z solidnego plastiku. Zabawki są bezpieczne i pozbawione wszelkich niebezpiecznych elementów i ostrych krawędzi. I jak to Wader pojazdy są jak zwykle nie zniszczalne. Oby więcej na polskim rynku tak dobrych jakościowo zabawek. Firma jak zwykle nie zawiodła. Naklejki, które są naklejone na lawetę były do samodzielnego montażu. Zatem Oskar naklejał, a Nina próbowała odkleić 😉

Znacie zabawki firmy Wader?

Similar Posts