Wielkomiejski salon – plakat Warszawa na ścianie – .

Wiele plakatów przedstawia wspaniałe widoki, niesamowitą florę i faunę. Zachwycają zdjęcia typu fashion, nastrojowe akty i modne kompozycje. Nie brakuje także zabawnych powiedzeń, znanych cytatów i designerskich, wielkoformatowych liter.  Ale seria plakaty miasta jest tylko jedna!

Wśród grafik, prezentujących czarno-białe plany największych światowych miast, najwspanialszy to plakat Warszawa. Dlaczego? Bo Warszawa to tętniące życiem, nowoczesne i stylowe miasto. Dla osób, które żyją w szybkim tempie, lubią miejski klimat, albo po prostu mają sentyment do naszej stolicy, jest to wymarzona dekoracja.

Sięgające chmur wieżowce, ruchliwe ulice, kolorowe światła, gwarne tłumy ludzi, wśród których nie brakuje barwnych osobistości – to nowoczesna odsłona Warszawy. Z tego powodu achromatyczny, minimalistyczny plan stolicy doskonale wpasuje się nawet w ultranowoczesne wnętrze. Doskonale wyróżni się na tle ciemnej ściany, np. w modnym butelkowym kolorze, granacie lub graficie. Aby wyróżnić plakat Warszawa na jasnej ścianie, można oprawić go w czarną lub złotą ramę. Jeszcze mocniejszy efekt da rama w kolorze fuksji lub karmazynowej czerwieni.

Urządzając sypialnię, nie można zapomnieć o wyjątkowych dodatkach. Plakaty miasta są jedną z tych dekoracji, które sprawią, że sypialnia nabierze designerskiego stylu. Mogą być symbolem wymarzonych podróży lub wspaniałych wspomnień. Plakat Warszawa, do tego kilka fotografii z wycieczki do stolicy lub pocztówki ze starymi kamienicami, stworzą nastrojową kompozycję. Podświetlony ledami będzie ozdobą idealną do bardziej nowoczesnych sypialni.

Industrialne wnętrza mają coraz więcej zwolenników. Duże, niepodzielone przestrzenie, ogromne okna, dające dużo naturalnego światła i ceglane ściany, które stanowią dekorację samą w sobie. Plakaty miasta czują się znakomicie w loftowym towarzystwie i są świetnym dopełnieniem innych post-fabrycznych gadżetów.

Plan Warszawy w rozmiarze XXL, w tak przestrzennej aranżacji nie przytłacza. Mniejsze plakaty będą odpowiednie do mieszkań stylizowanych na lofty, a nie posiadających, aż tak dużych rozmiarów. Grafiki te można także ustawić na metalowej szafce lub regale.

Z pewnością dobrym wyborem będą plakaty z serii fashion, plakaty architektoniczne i wszystkie minimalistyczne plakaty z napisami dostępne na stronie https://posterilla.pl/pl/c/PLAKATY-ARCHITEKTURA/102. Również grafiki monochromatyczne i achromatyczne plakaty jedynie muśnięte kolorem. Idealną parę plakat Warszawa stworzy z plakatem Okno na Warszawę, gdzie z białej głębi wyłania się szczyt Pałacu Kultury i Nauki, a także z plakatem Dłonie, przedstawiającym kobiece ręce w tanecznej pozie. Można również dodać plakaty z napisem: Szczęście to ludzie, This is my happy place lub minimalistyczną grafikę Ciekawość.

Warto wybrać się w podróż do Warszawy, przespacerować się jej ulicami oraz bulwarami nad Wisłą, odwiedzić Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, wypić kawę w kawiarence na starówce i pokłonić się Królowi Zygmuntowi III Wazie, dumnie stojącemu na wysokim cokole. Można tego doświadczyć na żywo lub w wyobraźni spoglądając na plakat Warszawa wiszący w salonie.

Niespodzianka dla Czytelników – odbierz Rabat

Jeśli podobają Wam się plakaty to mam dla Was bardzo dobrą wiadomość! Posterilla dla wszystkich czytelników bloga przygotowała specjalne rabaty. Wejdźcie na: https://posterilla.pl/pl/reg, zarejestrujcie się odbierzcie swój rabat, który wynosi 15% !!!!

Wykorzystano tytuł piosenki Czesława Niemena „Sen o Warszawie”

Similar Posts