Woda toaletowa Amazing Paradise Oriflame – .

Nie tylko latem lubimy otaczać się świeżymi i lekkimi zapachami. Jesień i zima to czas, w którym tropikalne aromaty są szczególnie mile widziane. Poprawiają bowiem samopoczucie i dodają chęci do działania.

Jednym z zapachów, który w szczególny sposób przypomina o ciepłej aurze jest perfumowana woda Amazing Paradise marki Oriflame. Jest to zapach niezwykle wyjątkowy ponieważ jego nuta Paradise Drop została stworzona na wyłączność marki Oriflame. Jeżeli chcecie dołączyć do elitarnego grona zajrzyjcie na Klub konsultantek i poznajcie korzyści płynące z dołączenia do klubu.

Woda Perfumowana Amazing Paradise
Sam flakonik jest dosyć klasyczny, wyróżnia go jednak bardzo ozdobna nakrętka. Przypomina ona klejnot, ale również można w niej zobaczyć kwiat, jak i owoc. To właśnie nakrętka stanowi całą ozdobę tego prostego, a zarazem bardzo eleganckiego opakowania.

Sam zapach jest wyjątkowy i chyba nieporównywalny do żadnych innych znanych na rynku perfum. Jest to bardzo unikalna nuta zapachowa. Nuty głowy: kwiat mandarynki, guajawa, liście fiołka. Nuty serca: malina, jaśmin. Nuty podstawy: piżmo, wanilia, wianowłostka królewska. Pomimo zawartości piżma woda pozostaje nadal niezwykle lekkim zapachem. Nie jest dusząca, czy przytłaczająca. Jej nazwa idealnie odzwierciedla to, co możemy poczuć. Z rajem kojarzą nam się najbardziej owoce i świeżość. I tak jest w tym przypadku czujemy przede wszystkim tropikalne owocowe nuty. Według mnie to słodka i świeża nuta mandarynki zdominowała wszystkie inne aromaty. Uważam to jednak za duży atut tej kompozycji, bowiem psikając się tymi perfumami naprawdę możemy poczuć rajski owoc.

Zapach jest trwały, przez kilka godzin jest wyczuwalny na skórze, a jeszcze dłużej na ubraniu. Jest świeży, ale równocześnie bardzo intrygujący, ponieważ połączenie takich nut zapachowych jest niespotykane. Jest to zapach bardzo nowoczesny, dlatego poleciłabym go dla kobiet świadomych i takich które przepełnione są energią. Perfumy te bowiem tą energię dodatkowo uwydatnią.

Woda perfumowana Amazing Paradise od Oriflame jak na tą markę przystało po raz kolejny zachwyca prostotą w bardzo nietuzinkowym wydaniu. Począwszy od flakonika, który jest niebywale ciekawy i elegancki, aż po sam zapach – intrygujący i przepełniony egzotyką. Według mojej oceny woda jest oczywiście idealna na lato, ale nie ukrywam, że zimową bardzo ponurą aurę również lubię otoczyć się tym zapachem, który przywołuje na myśl ciepłe i słoneczne dni. 

Similar Posts