Wybór zaproszeń ślubnych – zapi.pl – .

W tym roku obchodzimy z mężem 5 rocznicę ślubu. Cały ślub i wesele organizowaliśmy sami i było to dosyć duże przedsięwzięcie, zresztą odwlekane przez nas z powodu braku czasu przez kilka ładnych lat. Jednak kiedy w końcu znalazł się czas i fundusze to chcieliśmy pewnie jak każda para młoda, aby ten dzień był wyjątkowy.

Ważnym elementem był dla mnie wybór koloru przewodniego. Zdecydowałam się na połączenie złota, beżu i brązu – dosyć klasyczne rozwiązanie. Jednak wymarzyłam sobie żeby wszystko było delikatne, oraz eleganckie i takie połączenie kolorystyczne przyszło mi na myśl jako pierwsze. Jak wiadomo pierwszy pomysł zawsze jest najlepszy 😉

Kiedy termin był już zaklepany zaczęłam poszukiwania zaproszeń ślubnych. Kupiłam je w okolicznej kwiaciarni. Nawiązywały kolorystycznie do motywu przewodniego i dlatego zdecydowałam się je wybrać. Żałuje, że te kilka lat temu nie trafiłam na stronę zapi.pl, na której można znaleźć zaproszenia podzielone na kilka kategorii tematycznych. Pokaże Wam, które mi najbardziej wpadły w oko.

To kolekcja zaproszeń nieco z przymrużeniem oka. Jeżeli para młoda jest wesoła, pełna energii i cechuje ją spora dawka poczucia humoru to nie pozostaje nic innego jak wybrać zaproszenia z tej kolekcji.

Czy uroczystość straci wtedy na powadze? Absolutnie nie, wręcz przeciwnie od razu wprowadzi weselników w nastrój świetnej zabawy. Bo przecież ślub to nie tylko wzniosłe chwile, ale przede wszystkim weselne tańce do białego rana.

Jeżeli cenicie sobie życie w zgodzie z naturą i taka jest wasza filozofia to podczas ślubu możecie to podkreślić zaproszeniami. Papeteria w kolekcji Eko jest wykonana w 100 % z naturalnych surowców i papieru z odzysku. 

W ostatnich latach ekologiczny styl życia i powrót do natury stały się bardzo modne. Wiele osób uświadomiło sobie jak ważna jest troska o środowisko i wprowadziło wiele przyjaznych naturze rozwiązań w swoim życiu codziennym. Dla niektórych ludzi jest to wręcz filozofia. Dlatego bardzo podoba mi się to, że sklep Zapi wyszedł na przeciw obecnym trendom i ma w swojej ofercie takie perełki. 

Ostatnia kolekcja, która totalnie skradła moje serce to zaproszenia w stylu Fruit. Owoce jako motyw przewodni ślubu uważam za rewelacyjny pomysł. Tort ze świeżymi owocami, dekoracje z owoców na stołach, owocowe sałatki, owocowe drinki, owoce do czekoladowego founde – pomysłów jest cała masa.

Dla mnie taka koncepcja na zaproszenia kojarzy się ze świeżością i naturalnością. Jest bardzo nowatorski i od razu daje zapowiedź głównego motywu i wystroju sali. Gdybym 5 lat  temu trafiła na te zaproszenia myślę, że zdecydowała bym się właśnie na “owocowe wesele” 😉

Macie już ten ważny dzień za sobą? Co myślicie o takich rodzajach zaproszeń? Zdecydowalibyście się, czy jednak stawiacie na tradycje?

Similar Posts