Wyjątkowy prezent na Dzień Matki – propozycje od MyGift Dna – .


Dzień Matki to jedno z najbardziej wyjątkowych świąt roku. Mama to osoba, której nikt nie może zastąpić, dlatego gdy tylko nadarza się okazja powinniśmy okazywać jej wdzięczność. Ja od 9 lat należę do grona mam, a od niemal 3 lat jestem podwójną mamą 🙂
Zatem od kilku lat jest to dzień wyjątkowy również dla mnie. Prezenty z okazji tego dnia zawsze organizował mój mąż. Jednak mój synek już od najmłodszych lat zawsze wręczał mi przygotowane przez siebie laurki. Wszystkie te karteczki oczywiście zachowuje na pamiątkę. Mam nadzieję, że w tym roku również dostanę taką karteczkę od moich dzieciaków. Oprócz tego mój mąż zawsze pamięta o tym, żeby kupić dla mnie jakiś prezent , który dzieci wręczają mi razem z laurką.  W tym roku już przed dniem matki mogę zobaczyć swoje podarunki. Mąż wie, że na wszystkie wyjątkowe okazje prezenty dla naszych bliskich zamawiam w MyGift Dna, dlatego tym razem ja  z okazji tego wyjątkowego dnia mogłam wybrać coś dla siebie. Brałam pod uwagę kilka prezentów. Poniżej możecie zobaczyć moją listę idealnych prezentów, oraz to na co sama się zdecydowałam.

Pierwszy pomysł to patera na ciasta lub owoce, oczywiście z odpowiednią dedykacją. Dla mam, które często pieką ciasta będzie to na pewno idealny prezent.


Kolejny bardzo wyjątkowy produkt to kubek dla mamy. Picie porannej kawy z takiego kubeczka dla każdej mamy będzie ogromną przyjemnością. Ja jako wielka miłośniczka kawy pitej z kubka bardzo bym się ucieszyła z takiego podarunku.
Poniżej znajdziecie prezenty, które wybrałam dla Siebie. Bardzo dużo czasu spędzam w kuchni. Uwielbiam gotować, a moja trójka łakomczuchów jest mi za to bardzo wdzięczna. Posiłki to u nas w domu zawsze ważna chwila w ciągu dnia. O ile śniadania i kolacje zjadamy wspólnie jedynie w weekendy, to obiad codziennie jet wspólnym posiłkiem i bardzo dbam o to  żebyśmy wszyscy spotkali się codziennie razem przy stole. Mąż uznał, że świetnym prezentem będzie deska do krojenia z dedykacją, a ja taki prezent zatwierdziłam. Będzie to najpiękniejsza ozdoba w mojej kuchni.


W ciągu dnia o chwilę odpoczynku na prawdę trudno, al  gdy tylko czas mi pozwala lubię wypocząć w towarzystwie dobrej książki. Zazwyczaj dzieje się to wieczorem, gdy moje dzieciaki już smacznie śpią. Zawsze wtedy siadam na fotelu, przykrywam się kocem i czytam. Mój kocyk jest już nieco wysłużony bo mi kilka ładnych lat, dlatego dostanę w prezencie całkiem nowy kocyk z przepiękną  wyszywaną dedykacją. Na pewno ogrzeje mi nie jeden wieczór spędzony w fotelu z książką.

Moje dzieciaki jeszcze nie wiedzą jakie dostane prezenty, ale tata jak zwykle zadbał o to już wcześniej. Bardzo się ciesze, że o tym pamięta bo sprawia mi tym ogromną radość. MyGift Dna jak zwykle nie zawodzi z jakością i czasem realizacji, wszystko jak zwykle na wysokim poziomie. Inne pomysły na Prezent na Dzień Matki możecie zobaczyć na stronie MyGiftDna.pl

Moja mama mieszka daleko ode mnie. Dlatego żeby wręczyć jej swój prezent będę musiała pokonać dosyć długa trasę. Jeżeli planujecie dłuższe wyjazdy warto udać się do mechanika i sprawdzić, czy nasz samochód nie ma żadnych usterek. Jednym z ważniejszych elementów jest układ hamulcowy, który koniecznie trzeba sprawdzić przed podróżom. Pamiętajcie, że to nie tylko płyny i klocki, ale również tarcze hamulcowe. Warto żeby serwis samochodowy ocenił, czy nie wymagają już wymiany. Warto zadbać o stronę techniczną naszego pojazdu przed podróżom i czuć się bezpiecznie.

U Was tez tatusiowie szykują prezenty pomagając maluchom? Co myślicie o propozycjach z posta?

Similar Posts