Zadbaj o formę na wiosnę z AVG !! – .

żródło:Pixabay

Drogie Panie, która z nas nie chciałaby być fit tej wiosny? Jednak od siedzenia na kanapie i myślenia o tym nie osiągniemy zamierzonych efektów. Najwyższa pora się zmotywować i zadbać o swoje ciało i zdrowie.

U mnie dbanie o formę, zdrowie i dobre samopoczucie, to bardziej styl życia niż sezonowy zryw. Żyję dosyć szybko i intensywnie. Mój dzień zaczyna się dosłownie o świcie i kończy późnym wieczorem. Sport jest codziennym elementem mojego dnia. Polepsza moje samopoczucie i dba o sprawność. Dieta, którą dodatkowo stosuje zaopatruje mój organizm w niezbędną energię i pozwala cieszyć się formą przez cały, długi dzień.

źródło:Pixabay

Pracuję na pełnych obrotach dlatego zależy mi na tym, żeby moje otocznie za mną nadążało. Komputer to główne narzędzie mojej pracy. Musi być zawsze sprawny i niezawodny tak samo jak ja. Nie możemy pozwolić sobie na infekcje. Codziennie inwestuję w swój organizm żeby służył mi jak najlepiej, dlatego postanowiłam zrobić to samo dla mojego komputera. Skoro chronimy nasze ciało przed wirusami i infekcjami, to dlaczego nie mielibyśmy tak samo postępować z naszym komputerem. Przecież codziennie łącząc się z internetem narażamy go na wirusy i infekcje.

Pamiętacie o profilaktyce swojego organizmu? Zapewne tak. Przecież wszyscy wiemy, że zdecydowanie łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. O ile o swoje zdrowie muszę zatroszczyć się sama, to o mój sprzęt troszczy się program AVG Ultimate. W dbaniu o swoje ciało ważna jest regularność i systematyczność, tak samo jest z naszym sprzętem. Treningi, które wykonamy od czasu do czasu nie przyniosą nam zamierzonego efektu i tak samo komputer, tablet, czy telefon, o które zadbamy sporadycznie nie będą w dobrym stanie technicznym. Jeżeli trenujecie wiecie jak ważne jest planowanie, program AVG Ultimate zaplanuje “treningi” dla waszego komputera, podczas których ustali regularne skanowanie, automatyczne sprawdzanie poczty, stron www, automatyczne działania w przypadku wykrycia wirusa. To wszystko pozwala utrzymać nasz sprzęt w doskonałej kondycji.

Dlaczego właśnie AVG ?

  • jest banalnie prosty w instalacji
  • posiada darmową pomoc techniczną w języku polskim
  • program jest praktycznie bezobsługowy, nie każdy przecież musi znać się na informatyce, program działa w tle i jest w pełni zautomatyzowany
  • nie posiada limitu stanowisk, tzn. że możemy zainstalować program na dowolnej liczbie urządzeń takich jak komputer, tablet, smartfon, płacimy tylko raz, a wszystkie urządzenia są chronione
  •  nie musimy kupować oddzielnych programów na komputer i smartfon – kolejna oszczędność
  • posiada opcje wyłączania kamery – na pewno nie raz słyszeliście, że kamery w naszych laptopach mogą zostać włączone bez naszej wiedzy
  • chroni nasz komputer przed różnymi rodzajami zagrożeń w sieci takimi jak: wirusy, trojany, spam, wejścia na zainfekowane strony www, programami ransomware wymuszającymi okup

Program został kupiony przez 400 milionów osób na całym świecie, co jest chyba jedną z najlepszych rekomendacji.

Program nie tylko jest profilaktyką dla naszego sprzętu, ale również optymalizuje jego pracę. Oczyszczając swój organizm z toksyn równocześnie podkręcacie jego metabolizm. Taki sam efekt daje nam zażywanie specjalnych odżywek podczas treningów. W przypadku komputera takim  energetycznym wsparciem będzie wchodzący w skład oprogramowania AVG PC TuneUp.  Jego zadaniem jest “sprzątanie” naszego komputera z niepotrzebnych plików, starych wersji programów, plików tymczasowych. Zwiększając tym samym miejsce na dysku i optymalizując pracę komputera. Każdy z nas chce żeby trening był ja najbardziej efektywny i przynosił korzyści już od samej rozgrzewki. Przyśpieszając działanie naszego komputera już od startu zapewniamy mu najbardziej optymalne warunki do pracy przez cały dzień.

Na koniec dla wszystkich osób, które dbają o formę i chcą by również ich komputer był fit, mam specjalną wiosenną promocję. Przy zakupie na stronie wpisz avg_fit a otrzymasz  30 % zniżki !!! Pamiętajcie, że kod rabatowy jest ważny tylko do 20 marca!!!

Similar Posts