Zatrzymaj wspomnienia z Printu – .


Zdjęcia uważam za jedną z najwspanialszych pamiątek. Odkąd urodziły się dzieciaki zdjęcia robię codziennie, jak każdy rodzic chce uwiecznić każdą ważną chwilę. Zdjęcia co jakiś czas wywołuję bo jednak lepiej oglądać je w albumie niż na komputerze. Z pomysłem na wywołanie zdjęć przyszła firma Printu i jej fotoksiążki.  Ponieważ uzbierało mi się już trochę zdjęć zdecydowałam się wykonać aż 4 fotoksiążki. Z czego jedna jest prezentem dla mojego chrześniaka, który bardzo lubi oglądać zdjęcia a w mojej kolekcji uzbierało się też sporo jego zdjęć. Mam nadzieje, że będzie to dla niego miła niespodzianka.

Dla siebie wykonałam 3 książki. W jednej wywołałam zdjęcia z chrzcin Niny. Chociaż już wcześniej wywołałam je w tradycyjnej formie, to postanowiłam je umieścić też w fotoksiążce ponieważ jest to ważne wydarzenie i zasługuje na wyjątkową oprawę.

Kolejna książka to zbiór zdjęć z pobytu nad morzem. Nad Bałtykiem zrobiliśmy naprawdę masę i zdjęć i wyszła całkiem pokaźna księga z naszych wakacyjnych wspomnień.Ostatnia z moich książek to przegląd całych naszych tegorocznych wakacji. Zdjęcia wspólnych zabaw i wycieczek tych dłuższych i tych krótszych.W tej książce znalazło i też kilka moich ulubionych zdjęć z czasów kiedy Nina była jeszcze słodkim bobasem, oraz kilka fotek z sesji Oskara z przed 4 lat.
Firma Printu oferuje bardzo szeroki wybór fotoksiążek, które możemy tworzyć wg własnych upodobań. Do wyboru mamy 3 rozmiary:

– 20 x 20 cm

– 25 x 20 cm

– 30 x 30 cm

Możemy wybrać również 3 rodzaje okładek: miękka, twarda, płótno. Ja wszystkie książki wykonałam w twardej oprawie, ponieważ widziałam że będą mocno eksploatowane przez dzieci. Książki wykonujemy w bardzo przystępnej aplikacji, która jest niebywale intuicyjna i przeprowadzi nas krok po kroku przez proces tworzenia naszej książki. Wszystko zaczyna się od wyboru szablonu a mamy w czym wybierać. Szablony są dostosowane do różnych okoliczności: ślub, chrzciny, komunia, wakacje, sesje rodzinne itp. Wybór jest naprawdę ogromny dlatego zapewne każdy znajdzie szablon “na miarę”. Oczywiście każdy szablon możemy personalizować według własnych potrzeb. Możemy modyfikować kolorystkę, grafikę oraz liczbę stron. Opcji jest naprawdę wiele.

Ja z jakości zarówno wydruku jak i oprawy jestem bardzo zadowolona. Okładka jest wykonana z najwyższą starannością. Papier, na którym drukowane są zdjęcia jest gruby i solidny. Wydruk pięknie odzwierciedla kolory, ale to wszystko możecie zobaczyć na zdjęciach powyżej 🙂

A Wy stawiacie na tradycyjną formę wywoływania zdjęć? Czy wolicie zachować wspomnienia w oprawie fotoksiążki?

Similar Posts