Zostań fajnym tatą z Tato.Net – .


Jak wiecie jestem mamą dwójki szalonych urwisów. Czy kobietom łatwo jest przygotować się do macierzyństwa? Wydaje mi się, że my po prostu mamy to w genach. Działamy intuicyjnie i już od pierwszych chwil od poczęcia po prostu wiemy jak być mamą. Czy bycie tatą też jest takie łatwe?

Moim zdaniem kobiety mają zdecydowanie łatwiej w kwestii przygotowania się do rodzicielstwa. Będąc w pierwszej ciąży przeczytałam chyba wszystkie możliwe książki na ten temat, wysłuchałam dziesiątek rad mojej mamy i babci. A gdzie w tym wszystkim był mój mąż? Szczerze mówiąc stał jakby z boku. Oczywiście bardzo się cieszył, ale był również trochę przestraszony. Było to prawie 10 lat temu i od tego czasu wiele się zmieniło.

Zwłaszcza w kwestii przygotowania tatusiów do bycia fajnym tatą 😉 W grudniu właśnie ruszyła społeczna kampania Tato.Net a jej głównym zadaniem jest “odkrywanie ojcostwa”. Tak drodzy Panowie w końcu ktoś pomyślał również o Was. 

Inicjatywa ma na celu pomoc w byciu lepszym tatą, a przede wszystkim przyjacielem dla swojego dziecka. Wystarczy zalogować się się na stronie Tato.Net i korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje ona tatusiom. Panowie znajda tam między innymi: WarszTaty skierowane dla ojców, kluby ojcowskie, oraz wszelkie informacje o kampaniach społecznych, konferencjach , seminariach i szkoleniach skierowanych dla tatusiów.

Cała kampania ma na celu zainspirowanie mężczyzn do tworzenia własnych Tato-Planów i kreowania postaw nowoczesnego i odpowiedzialnego ojcostwa. Ma również za zadanie uświadomienie im jak ważnym elementem życia dziecka jest obecność taty i jego troska.

Na początek tatusiowie mogą skorzystać z darmowego e-boka “Wspólne odkrywanie świata”. Otrzymacie go po zapisaniu się do biuletynu na stronie lepszy.tato.net 

“Szukasz sposobu na to, by zostać idealnym ojcem? Wcale nie musisz być idealny. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz stawać się lepszy.”

Jak myślicie, czy takie miejsce w sieci skierowane do ojców to dobry pomysł?

Similar Posts