Akcesoria do makijażu – MakeUp Revolution – .

Dobór odpowiednich akcesoriów, którymi wykonujemy makijaż jest bardzo ważny, bowiem może nam to bardzo ułatwić codzienność. Obecnie oferta pędzli, szczotek i gąbeczek do makijażu jest tak ogromna, że możemy naprawdę liczyć na świetną jakość w konkurencyjnych cenach. Ja postanowiłam przyjrzeć się bliżej temu co oferuje marka Makeup Revolution.

ULTRA SCULPT BLUSH – pędzel do nakładania różuPędzel z włosia syntetycznego – bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Wszystkie zanieczyszczenia spłukują się natychmiast. Włosie się nie odkształca a co najważniejsze nie wypada. Pędzlem świetnie sprawdzi się do produktów sypkich i prasowanych. U mnie tworzy świetny duet z paletą róży – Ultra Blush. Nakładając kosmetyk tym pędzlem unikniemy smug i plam. Jak widzicie na zdjęciach jest utrzymany w bardzo eleganckiej stylistce, zresztą jak wszystkie produkty z serii Revolution. Miedziany trzonek z tłoczonym logo prezentuje się  bardzo gustownie.  Długość włosia to 3,2 cm a długość rączki to 12,2 cm. Dzięki takim wymiarom pędzel bardzo wygodnie leży w dłoni i zwinnie się nim posługuje.

PRECISION FACE CONTOURZestaw trzech szczotek do konturowania twarzy, który zrobił na mnie wrażenie od pierwszej chwili. W zestawie znajdują się : 

Brush Oval Face – największa z trzech szczotek, która świetnie sprawdzi się do nałożenia podkładu,pudru, bronzera. Możemy jej używać do produktów sypkich i kremowych. 

Brush Oval Cheek – to szczotka pośrednia z całego zestawu, u mnie sprawdza się świetnie przy nakładaniu rozświetlacza.

Brush Oval Shape – najmniejsza z zestawu, u mnie służy do nakładania korektora.

Szczotki wykonane są z włosia syntetycznego. Możemy ich używać do kosmetyków sypkich, w kamieniu lub kremie. Włosie bardzo ładnie się czyści a po umyciu nie odkształca się i nie gubi włosków.  Szczotki są bardzo miłe w dotyku , nie są zbyt miękkie dzięki czemu wygodnie nałożymy makijaż.  Szczotki dzięki swojemu zaokrąglonemu kształtowi świetnie dostosowują się do owalu twarzy i  nawet w niezbyt doświadczonych rękach możemy spodziewać się wspaniałych efektów w makijażu. Rączki są wykonane z plastiku w kolorze różowego złota – ich wygląd bardzo przyciąga wzrok. 

MINI GĄBECZKI DO MAKJAŻUZestaw 5 mini gąbeczek do wykonywania precyzyjnego makijażu. Gąbki są w kształcie “jajeczka”. Są przeznaczone do produktów płynnych lub kremowych , nadają się idealnie do nałożenia podkładu w miejscach, które wymagają precyzji, czyli okolice nosa, oczu i ust. Gąbki nie pochłaniają zbyt wiele produktu i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Sprawdzą się tez idealnie przy nakładaniu płynnego korektora – dodatkowo gąbeczki są w odcieniach korektorów do twarzy. Pozwalają w bardzo szybki i łatwy sposób nałożyć ulubiony podkład.

A Wy jak wykonujecie swój makijaż? Gąbeczki, pędzle, szczotki ?

Similar Posts