Akcesoria do telefonu komórkowego, które warto kupić – .

Telefon komórkowy kiedyś służył jedynie do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych. Teraz jest on już urządzeniem niezwykle zaawansowanym, które z powodzeniem zastępuje aparat, komputer, skaner, a nawet kartę bankomatową.  

Komórka przez wiele lat ewoluowała i zmieniała swój wygląd. Do swojego telefonu możemy aktualnie kupić całą rzeszę najróżniejszych gadżetów i akcesoria, które ułatwią jego użytkowanie. Warto zadbać też o bezpieczeństwo naszego telefonu i do tego też powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. W tym artykule znajdziecie krótkie, subiektywne zestawienie najbardziej użytecznych gadżetów.

1. Ładowarka samochodowa
Baterie smartfonów nie są już tak wytrzymałe jak te w pierwszych telefonach komórkowych. Minęły już czasy, kiedy wystarczyło raz w tygodniu podłączyć telefon do ładowarki. Bateria teraz zużywa się błyskawicznie, to ze względu na to, że sprzęt ma duży podświetlany wyświetlacz i jest w ciągłej eksploatacji. Telefon zabieramy ze sobą wszędzie dlatego warto zaopatrzyć się również w ładowarkę samochodową. Może to być np. ładowarka aukey. Podłączamy ją w miejsce samochodowej zapalniczki. Możemy wybrać ładowarki z różnymi rodzajami gniazd usb. Będzie to idealne rozwiązanie nie tylko dla kogoś, kto w samochodzie spędza długie godziny. Przyda się również na krótkich trasach. Musicie gdzieś pojechać, a bateria jest na wyczerpaniu – wtedy wiecie, że po drodze na spokojnie możecie podładować baterie podczas jazdy. Dzięki dwóm portom usb możemy podłączyć nie tylko komórkę, ale również nawigację, czy bardziej niestandardowy sprzęt jak podgrzewacz do dziecięcych butelek. Jak widzicie jest to gadżet wielozadaniowy i naprawdę przydatny.

2. Uchwyt samochodowy
Kolejny gadżet, który przyda się w podróży. Odpowiedni uchwyt zapewni nam komfort korzystania z telefonu podczas jazdy. Możemy wygodnie odebrać połączenie i włączyć głośnik, aby móc bezpiecznie rozmawiać podczas jazdy. Ułatwi nam tez nam też znacznie korzystanie z nawigacji w telefonie. Uchwyt przyda się również gdy podróżujecie z dziećmi. Możecie znudzonym jazdą maluchom włączyć bajki lub piosenki żeby nieco umilić im ten czas.

3. Obiektyw
Telefony od kilku lat pełnią tez funkcję aparatów i kamer. Niektóre z nich mają naprawdę świetne parametry techniczne i możemy wykonać nimi profesjonalne zdjęcia. Na rynku dostępny jest ogromny wybór obiektywów : szerokokątne, rybie oko, makro, teleobiektyw. Montowanie ich na telefonie zajmuję kilka sekund. Obiektywy są zakładane za pomocą klipsa. Są one uniwersalne i będą pasowały niemalże do każdego rodzaju smartfona. Taki gadżet przyda się chociażby na wakacjach. Jeżeli nie chcecie nosić ze sobą ciężkiego aparatu, to wystarczy kompaktowy zestaw obiektywów do telefonu, który pozwoli cieszyć się pięknymi wakacyjnymi zdjęciami.

Jakich gadżetów, które nie zostały wymienione w poście sami używacie?

Nowszy post Starszy post

Similar Posts