Co kupić mężczyźnie na walentynki ? – .

Już niecałe 3 tygodnie dzielą nas od święta zakochanych. Warto już teraz rozejrzeć się za prezentem dla naszej drugiej połówki. Uważam, że akurat w przypadku tego święta mężczyźni mają ułatwione zadanie. Przecież każda z nas ucieszy się z pięknego bukietu kwiatów, lub biżuterii. 

Jako kobiety mamy troszeczkę utrudnione zadanie i musimy nieco pokombinować żeby kupić fajny prezent dla naszego mężczyzny. Mam tez wrażenie, że płeć przeciwna jest w tym temacie również bardziej wymagająca. Przynajmniej kupno prezentu dla mojego męża nie należy do najłatwiejszych zadań. Mój mąż zawsze wymyśli dla mnie jakiś ciekawy prezent, jest daleki od banału. Dlatego również staram się zorganizować dla niego coś wyjątkowego.

1. Prezent w postaci przeżyć

To na pewno niebanalna propozycja. Może to być przejażdżka rajdowym samochodem na specjalnym torze. Jeżeli Wasz facet nie boi się wybrudzić, to polecam również wypożyczenie kłada i jazdę off-road. Dla odważnych fajnym prezentem będzie skok ze spadochronem. Wykonuje się go po wcześniejszym przeszkoleniu i skacze wraz z instruktorem. Alternatywą jest tez skok na bungee. Jesli dysponujecie większym budżetem polecam również nurkowanie. Jeśli macie w planach wakacyjny wyjazd za granicę, to sprawdźcie, czy możecie już przy rezerwacji wykupić dodatkowe atrakcje.W przypadku takiego rodzaju prezentu musicie być pewne, że sprawi on radość waszemu facetowi. Niezręcznie przecież będzie kupić skok ze spadochronem dla kogoś z lękiem wysokości.

2. Prezent związany z zainteresowaniami


Taki podarunek zawsze ucieszy. Wy same najlepiej wiecie, czym interesują się Wasi mężczyźni. Jeśli macie w domu fana gier na konsolę, to nie bójcie się kupić najnowszego wydania ulubionej gry. Może zagracie razem? Jeśli interesuje się wojskiem i militariami, to możecie kupić związany z tym gadżet. Militaria możecie kupić w sklepach, które zajmują się tylko takim asortymentem. Znajdziecie tam sprzęt wojskowy – wszystkie akcesoria do paintballa. Jeśli Wasz facet jest miłośnikiem wypraw typu survival, to również w sklepie z militariami znajdziecie wszystkie niezbędne ku temu akcesoria. Wielozadaniowy scyzoryk, wodoodporna latarka czy zestaw biwakowych sztućców przyda się na każdej wyprawie. Możecie zamówić np. cały zestaw odpowiednich biwakowych gadżetów, których wiecie, że Wasz facet na pewno będzie potrzebował.

3. Wspólny czas

W końcu walentynki to czas miłości i spędzania czasu wspólnie. Możecie zorganizować miły wspólny dzień. Opcji jest naprawdę wiele. Wypad za miasto – może macie jakieś ciekawe atrakcje w najbliższej okolicy, które warto razem zobaczyć ? Sprawdźcie w kinie jakieś ciekawe premiery na ten dzień, nie koniecznie musi to być komedia romantyczna 😉 Uważam, że kolacja w dobrej restauracji zawsze będzie dobrym pomysłem – tylko pamiętajcie, że 14 lutego to oblegany termin i warto odpowiednio wcześniej zrobić rezerwacje. Świetnym sposobem na spędzenie tego dnia będzie również wizyta w spa. Jacuzzi i sauna zawsze działają bardzo odprężająco. Pomyślcie w jakiś sposób najbardziej lubicie spędzać razem czas i uczcijcie ten dzień tak jak lubicie. Mam nadzieję, że naprowadziłam Was na trochę inne podejście do prezentu walentynkowego. Postarajcie się o coś niesztampowego. Kolejne perfumy według mnie nie będą idealne na tą okazję. Prezent, zwłaszcza ten z okazji walentynek, jest poniekąd sam w sobie wyznaniem miłości. Im bardziej będzie wyjątkowy tym bardziej zaskoczona i szczęśliwa będzie Wasza druga połówka.


Jakie macie pomysły na walentynkow prezent dla swojego mężczyzny ?

Nowszy post Starszy post

Similar Posts