Fotoprezenty dla babci i dziadka – Foto4u – .

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka dlatego najwyższa pora zastanowić się nad tym, co podarować tym wyjątkowym osobom. Na taki status bowiem zasługują, bo kto jak nie oni rozpieszczał nas całe dzieciństwo.

Babcia i Dziadek to taka instytucja, którą trzeba bardzo doceniać. Teraz, kiedy sama jestem rodzicem wiem jak ważną rolę pełnią dziadkowie w wychowaniu i opiece nad dziećmi i jakim wsparciem są dla rodziców. Dlatego, gdy w kalendarzu pojawia się 21.01 musimy być dobrze przygotowani, żeby obdarować ich czymś wyjątkowym. Ja osobiście uważam, że kwiaty i czekoladki to trochę pójście na łatwiznę. Dlatego w tym roku zdecydowałam się przygotować coś osobistego i wyjątkowego.

W tym roku zdecydowałam się podarować zarówno mojej babci, rodzicom i teściom fotoprezenty, które znalazłam na stronie www.foto4u.pl Może to zainspiruje także Was do stworzenia niebanalnego prezentu. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które będą świetnym podarunkiem dla Waszych bliskich. 

FotoKubki

Fajnym prezentem dla babci lub dziadka, którzy piją kawę będzie np. kubek ze zdjęciem wnuka. Jeżeli babcia lub dziadek jeszcze pracują, możecie podarować im taki kubek, z myślą o zabraniu go właśnie ze sobą do pracy. Wtedy zawsze przy porannej kawie lub herbacie będą mogli rzucić okiem na wnuka 😉 Na pewno przyjemniej pije się z takiego kubeczka. Na stronie jest do wyboru kilka wzorów, także na pewno dopasujecie sobie odpowiedni kubek.

FotoKalendarze

Kolejną fajną propozycją są kalendarze. Możemy przygotować dla swoich dziadków przegląd roku z udziałem wnuków. Kalendarz to opcja nie tylko estetyczna, ale też praktyczna, więc babcia z dziadkiem na pewno się ucieszą.

FotoFartuszek

Wiadomo, że to co ugotuje babcia smakuje najlepiej 🙂 Dlatego dla gotującej babci idealnym prezentem może być fartuszek kuchenny ze zdjęciem.

Fajną propozycją dla dziadka będzie breloczek do kluczy ze zdjęciem wnuków. Klucze do domu lub samochodu zyskają piękną ozdobę 🙂

FotoObrazy na płótnie

Na koniec chciałam Wam pokazać na jakie prezenty zdecydowałam się ja. Wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie zostaną obdarowani fotoobrazami na płótnie. Takie fotoobrazy z portretami moich dzieci mam u siebie w domu i wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Jestem pewna, że babcie i dziadkowie ucieszą się z takiego prezentu. Dostępne są w wielu formatach, także łatwo będzie dopasować idealna wielkość.

Ja widzicie wybór fotoprezentów jest ogromny i myślę, że znajdziecie wśród nich coś co spodoba się też waszym najbliższym. W ofercie są także: magnesy na lodówkę, podkładki pod myszkę, maskotki, t-shirty, puzzle, poduszki a to wszystko oczywiście ze zdjęciem.

Co sądzicie o takiej foto – niespodziance dla Babci i Dziadka? 

Similar Posts