Idealna sukienka na wesele – OkDress – .

Wczoraj dowiedziałam się, że w czerwcu wybieram się na ślub mojej przyjaciółki. Zaczynam zatem bardzo intensywne poszukiwania sukienki, którą założę na tę okazję. Jeszcze jest masa czasu, ale ja jestem bardzo wybredna, a w przypadku takiej sukienki biorę pod uwagę nie tylko kryterium estetyczne.

Poza pięknym wyglądem bowiem, zwracam też uwagę na praktyczność. W takiej kreacji spędzimy ładnych kilka a nawet kilkanaście godzin, więc warto pomyśleć o tym aby była wygodna i nie krępowała ruchów. Wesele to przede wszystkim taniec i zabawa, więc należy skupić się też na tym żeby dobrze układała się w tańcu. Tym razem wybrałam się na stronę sklepu OkDress South Africa w poszukiwaniu mojego ideału.

Przegląd zaczęłam od sukienek typu maxi dress. W nich możemy czuć się swobodnie bo te rozkloszowane pod biustem pozwalają ukryć ewentualne niedoskonałości. Ja osobiście lepiej się czuję w tych bardziej obcisłych, lubię chociaż gdy góra sukienki jest bardziej dopasowana. Zdecydowałam się Wam pokazać kilka kreacji długości maxi.

Jeżeli mamy jakieś mankamenty do ukrycia to idealnie sprawdzi się kreacja o takim kroju, jak na poniższym zdjęciu. Podkreśli biust jednocześnie tuszując to i owo Matric Ball Dress Jeśli cieszycie się nienaganną figurą, to warto ją podkreślić i zdecydować się na bardziej zmysłową kreację Maxi dress 

Jeśli lepiej czujecie się w krótkich sukienkach to również znalazłam dla Was dwie propozycje. W takiej długości zdecydowanie lepiej się tańczy, mamy jednak mniejsze pole manewru jeśli chcemy ukryć mankamenty naszej figury. 

Jednak nie jest to nie możliwe, bo jeśli chcemy zakryć to i owo, to można zdecydować się po prostu na bardziej zwiewną kreację. Short dress. Ja dla siebie będę poszukiwać sukienki, która przede wszystkim jest idealna do tańca. Moją uwagę zwróciła poniższa propozycja. Podoba mi się ozdobna góra i nieco dziewczęcy dół. Lace Homecoming Dress.

Na stronie znalazłam naprawdę sporo ciekawych kreacji i samej trudno mi się na cokolwiek zdecydować. Sukienki maxi są piękne tylko zastanawiam się, czy będzie mi wygodnie przez tyle godzin tańca. W krótkiej sukience natomiast w tańcu trzeba uważać żeby nie pokazać za dużo 😉

Jak Wam się podobają moje propozycje? Wybrałybyście coś dla siebie ?

Similar Posts