Jak zadbać o płytkę paznokcia ? – .

Moje paznokcie ostatnio swoje wycierpiały. Nie maiłam czasu na ich szczególną pielęgnację ponieważ praktycznie cały sierpień zajęła mi przeprowadzka. Dla moich paznokci był to szczególnie ciężki moment ponieważ zmiany w moim życiu wiązały się z wielkim sprzątaniem.

Do posprzątania po budowie miałam całkiem spory nowy dom, oraz nasze stare mieszkanie. Wszystko przebiegło by może mniej drastycznie gdybym tylko potrafiła sprzątać w rękawiczkach. Próbowałam, ale jednak to nie dla mnie. Dlatego moje dłonie, a zwłaszcza paznokcie znacznie ucierpiały. Kontakt z najróżniejszą chemią gospodarczą, oraz wodą i kurzem zrobił swoje. Potrzebowałam dobrego wsparcia dlatego zdecydowałam użyć produktu, który został mi polecony. Do walki o kondycję moich paznokci wybrałam Ekspresowy utwardzacz DIAMOND XL, marki ados Cosmetics. Ta marka kosmetyczna nie była mi wcześniej znana dlatego z dużą ostrożnością używałam tego kosmetyku.


Utwardzacz otrzymujemy w tradycyjnej formie bezbarwnego lakieru do paznokci. Sama buteleczka jest dosyć spora bo ma pojemność 10 ml, także wystarczy nam ona na dłużej. Uprzednio zapakowana jest w kartonik, na którym znajdziemy podstawowe informacje o produkcie.
Utwardzacz nie jest całkowicie przeźroczysty ma lekko mleczny odcień. Preparat należy nakładać na czyste i suche paznokcie. Można go stosować w dwojaki sposób jako samodzielny produkt lub bazę pod kolorowy lakier. U mnie przez kilka pierwszych dni stosowałam go jako bez nakładania kolorowych emalii. Chciałam żeby moje paznokcie rzeczywiście odżyły i odpoczęły. Gdy były w lepszej kondycji zaczęłam stosować utwardzacz jako bazę. Utwardzacz można powiedzieć, że działa dosłownie od pierwszego użycia. Od razu bowiem po wyschnięciu na paznokciu tworzy twardą i mocną powłokę – wzmacniając tym samym płytkę naszego paznokcia. Kosmetyk ma za zadanie utwardzić, oraz nadać wytrzymałość przed urazami mechanicznymi naszym paznokciom – tym samym przywracając im zdrowy wygląd. Ma również zapobiegać łamaniu i rozdwajaniu się paznokci,  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że produkt naprawdę należycie spełnił swoje zadanie. Moje paznokcie po nieco ponad dwóch tygodniach stosowania utwardzacza są w znacznie lepszej kondycji. Nie łamią się, nie kruszą, nie wyginają i nie pękają. Wspaniale doszły do siebie i zaczęły w końcu rosnąć. Jeżeli jeszcze nie próbowałyście tego produktu na swoich paznokciach to serdecznie polecam Wam ten utwardzacz. Zdecydowałam się również na lakier kolorowy tej marki. Koralowa czerwień to jeden z moich ulubionych odcieni na paznokciach. Od lakieru do paznokci wymagam przede wszystkim łatwości w nakładaniu i szybkiego wysychania. Malowanie paznokci przy dwójce dzieci to istna walka z przeznaczeniem. Kiedy mama dopiero co pomaluje paznokcie, to zawsze może liczyć na to, że dziecko za 10 sekund będzie właśnie potrzebować jej dłoni, do sprawy najwyższej wagi, jak np. szukanie klocka konkretnego koloru w wielkim pudle z zabawkami. Dlatego stawiam na lakiery bardzo szybkoschnące i biorąc pod uwagę to kryterium jestem zachwycona, lakier wysycha dosłownie w sekundach. Jeżeli chodzi o krycie to u mnie potrzebne są 2 warstwy i wtedy manicure wygląda naprawdę dobrze.
Moje pierwsze spotkanie z kosmetykami marki Ados cosmetics uważam za bardzo udane i gdy tylko będę miała taką możliwość chętnie powrócę ponownie do produktów tej marki. Z wielką ciekawością wypróbuję również inne kosmetyki oferowane przez ta markę.

Znacie markę Ados Cosmetics, jakie macie zdanie o ich produktach?

Similar Posts